Cameringo+ Kamera Efektleri Apk İndir - FULL v2.7.91 - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Cameringo+ Kamera Efektleri Apk İndir - FULL v2.7.91 - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

29 Mayıs 2016 Pazar

Cameringo+ Kamera Efektleri Apk İndir - FULL v2.7.91cameringo plus apk indir
Cameringo+ 2.7.91
Cameringo+ APK uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz ve alternatif fotoğraf çekme, efektlendirme ve çerçeve ekleme uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz olmasına rağmen kolay kullanılır ancak bol seçenekli bir arayüze sahip olması ise artılarından bir tanesi denilebilir. Zira kırpılmış pek çok ücretsiz uygulamanın aksine içerisinde yüzlerce farklı filtre barındırıyor ve daha sonra fotoğraflarınıza çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan filtreler gerçek zamanlı olarak kullanılabildikleri için fotoğraf çekmeden önce nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi de görebiliyorsunuz. Çok hızlı çekim yapabilme özelliğini kullanarak kendi GIF animasyonlarınızı hazırlamak da mümkün. GIF kaydetme hızının değiştirilebilmesi ise istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlaması açısından oldukça işlevsel denilebilir.

Cihazınızın hem arka hem de ön kamerasını kullanabilmesi sayesinde dilerseniz kendinizi, dilerseniz de karşınızdaki sahneyi çekebilirsiniz. Ön kamera kullanılırken uygulayabileceğiniz sanal flash sayesinde karanlık ortamlarda bile diğer fotoğraf çekme uygulamalarından daha fazla performans elde etmek mümkün hale gelebiliyor.

Uygulamada mevcut olan diğer özellikleri listelemek gerekirse;

    GPS konum belirleme
    Izgaralar
    Odaklanma özelliği
    Kare çekim özelliği
    Sessiz çekim olanağı
    Titreme engelleme
görüntü
cameringo plus apk indir

cameringo plus apk indir
bilgi
adı
 Cameringo+ Kamera Efektleri
sürümü
 2.7.91
boyut  7M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

PREMIUM ÖZELLİKLERİN TÜMÜ AÇIK!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: