Call of Duty Heroes v2.5.1 Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Call of Duty Heroes v2.5.1 Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Haziran 2016 Çarşamba

Call of Duty Heroes v2.5.1 Hileli Mod Apk İndircall of duty heroes hile apk indir
Call of Duty: Heroes 2.5.1 Hile Apk İndir
FPS oyunu denince bir çoğumuzun aklına Call of Duty gelir. Hem grafikleri olsun hem de kendimizi savaşın ortasında gibi hissettiren havası ile bizi etkilemeyi başaran seri, bilgisayarların yanı sıra android cihazlarda da oynanmaktadır. Oyunun yapımcısı tarafından ücretsiz olarak yayınlanan Call of Duty: Heroes android cihazlarda oynanabilen ilk Call of Duty oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
Call of Duty serisinin unutamadığımız karakterleri ile farklı bir platformda savaşma şansı sunan oyunda kendi üssümüzü kuruyor, düşmana yenilmemek için sürekli olarak gerek asker gerekse de savunma birlikleri kurarak üssümüzü koruyoruz. Hem kendimizi koruyabileceğimiz hem de düşman üssüne hücum ederken kullanabileceğimiz oldukça fazla ünite var; bunlara ek olarak düşman üssünü yerle bir edebilen özel silahımız da mevcut.

Wifi ile oynananbilen Call of Duty: Heroes HİLE APK, ilginç bir başlangıca sahip. Kısa bir yüklemenin ardından doğrudan kendimizi düşman üssünde buluyoruz. Ne olduğunu anlamadan direktifler doğrultusunda amacımıza ulaşıyor ve kendi üssümüze dönüyoruz. İlk başta tahmin edeceğiniz üzere üniteleri sadece önceden belirlenmiş noktalara yerleştirebiliyor ve dilediğimiz sayıda üretim yapamıyoruz. Birkaç düşman atağını geri yok ettikten sonra yardımcımız oyundan çekiliyor ve üssümüzü artık kendi başımıza yönetiyor, kendi stratejimizi uygulayabiliyoruz.

Call of Duty: Heroes MOD APK’un Call of Duty hayranı olan olmayan herkesin kesinlikle oynaması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.


Call of Duty Heroes mod apk indir, Call of Duty Heroes hile apk indir, Call of Duty Heroes apk indir, Call of Duty Heroes full apk indir, Call of Duty Heroes para hileli apk indir, Call of Duty Heroes elmas hileli apk indir, Call of Duty Heroes coins hileli apk indir, Call of Duty Heroes yaşam hileli apk indir, Call of Duty Heroes alışveriş hileli apk indir
görüntü
call of duty heroes hile apk indir

call of duty heroes hile apk indir
bilgi
adı
 Call of Duty: Heroes
sürümü
 2.5.1
boyut  125M
dil  İngilizce
indirme linkleri
 KURULUM
1. Apkyi indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
- High unit damage by x10
- Reduced turret damage by x10 


GEREKLİ OLANLAR
-Rootlu Cihaz

-Lucky Patcher

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: