Beauty Camera Premium - Selfie v2.22.63 Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Beauty Camera Premium - Selfie v2.22.63 Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Mayıs 2016 Cuma

Beauty Camera Premium - Selfie v2.22.63 Apk İndirBeauty Camera Premium - Selfie 2.22.63
Beauty Camera, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, güzellik ve fotoğraf uygulaması kombinasyonudur. Sizi çok daha güzel gösterecek fotoğraflar çekmek için kullanabileceğiniz uygulamanın kullanımı da çok basit.

Örneğin karanlık bir ortamda fotoğraf çektiğinizde, ya da yüzünüzdeki küçük detayların farkedilmesini istemediğinizde, kırışıklık, göz altı torbası gibi kusurlarınızı gizlemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir uygulama Beauty Camera.

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken bir fotoğrafınızı çekmek ya da eski fotoğraflarınızdan istediğiniz bir tanesini seçmek. Geri kalan her şeyi uygulama hallediyor. Ama isterseniz manuel olarak bazı düzenlemelere de el atabiliyorsunuz.

İstediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra uygulama kendisi düzenliyor fakat ardından siz isterseniz parlaklık, ton, pürüzsüzlük ve detay gibi özellikleri kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ardından isterseniz fotoğrafın öncesi sonrası olmak üzere karşılaştırabiliyorsunuz.

Yine fotoğraflarınızın son halini kaydedebiliyor, Facebook, Twitter ve e-mail gibi araçlar aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz. Kullanışlı bir uygulama olan Beauty Camera'yı herkese tavsiye ederim.
görüntü

bilgi
adı
 Beauty Camera Premium
sürümü
 2.22.63
boyut  7M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

PREMIUM ÖZELLİKLERİN TÜMÜ AÇIK!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: