Autodesk SketchBook Pro Apk İndir - v3.6.2 - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Autodesk SketchBook Pro Apk İndir - v3.6.2 - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Mayıs 2016 Salı

Autodesk SketchBook Pro Apk İndir - v3.6.2Autodesk SketchBook Pro 3.6.2
Autodesk SketchBook pro apk, Android cihazlarında kolayca çizimler yapmak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanışlı yapısıyla hem amatör hem de profesyonel çizimcilere uygun olduğunu söyleyebilirim. Uygulamanın içerisindeki araçların yerleşimi de ekrandan en yüksek oranda faydalanabilmeniz için gizleniyor ve sadece istediğinizde araçların ekranınıza gelmesi sağlanıyor.

Uygulamanın içerisinde bulunan fırçalar, döndürme ve zoom seçenekleri, saydamlık ayarlamaları ve diğer tüm ayarları kullanarak istediğiniz sonuca pek çok uygulamaya göre daha kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Bunun yanında sanal baskı algılama yeteneği ile ekrana ne kadar bastırdığınızı tahmin edebilen uygulama, bu sayede fırçanın nasıl bir çizim yapması gerektiğini de tahmin edebiliyor.

Çizimleriniz tamamlandıktan sonra dilerseniz cihazınızın kendi galerisine kayıt yapabiliyor, dilerseniz de bulut depolama servisi olan Dropbox üzerine kaydedebiliyorsunuz. Bu sayede çizimlere tüm cihazlarınızdan erişmek de mümkün hale geliyor.

Oldukça doğal bir çizim olanağı sunan uygulama, dilerseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmanıza da izin veriyor ve böylece çok daha fazla fırça seçeneği, katmanlı çalışma olanağı ve akıllı seçimler gibi araçları da hizmetinize sunuyor. Çizimlerinizi farklı sıralamalar ile görüntülemek ve böylece hangisini paylaşacağınızı belirlemek de bir kaç saniyeden daha fazla vakit almıyor.

Eğer çizimlerinizi gerçekleştirmek için yeni ve gerekirse profesyonel araçlar sunabilen bir uygulama arayışındaysanız Autodesk SketchBook pro apk indir göz atmanız yerinde olacaktır.
görüntü

bilgi
adı
 SketchBook - draw and paint
sürümü
 3.6.2
boyut  65M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

PRO SÜRÜMDÜR!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: