Assassin's Creed Identity v2.6.0 Apk İndir - Full Android - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Assassin's Creed Identity v2.6.0 Apk İndir - Full Android - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Temmuz 2016 Cuma

Assassin's Creed Identity v2.6.0 Apk İndir - Full Androidassassins creed identity apk android
Assassins Creed Identity 2.6.0 APK
Assassins Creed Identity apk indir, bigisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız Assassin's Creed serisinin mobil cihazlar için yayınlanmış en kaliteli, en geniş kapsamlı versiyonu olarak tanımlanabilir.

Android cihazınıza hemen aşağıdan full sürüm apk olarak indirip ücretsiz oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Assassin's Creed Identity apk, bizi Assassin's Creed serisinin 2. oyunu gibi İtalya'ya ve Rönesans dönemine konuk ediyor. Oyunda temel olarak The Crows adlı gizemli bir oluşumun sırrını çözmeye çalışan bir kahramanı yöneterek süikast yeteneklerimizle görevleri tamamlamaya, hedeflerimizi ortadan kaldırarak tarihin akışını değiştirmeye çalışıyoruz.

Assassin's Creed Identity FULL APK'de oyuna başlarken bize kendi kahramanımızı yaratma ve kişiselleştirme imkanı veriliyor. Oyun içerisinde farklı kahraman sınıfları yer alıyor ve bu kahraman sınıfları bize farklı oyun stilleri sunuyorlar. Berserker, Thief, Shadow Blade ve Trickster gibi kahramanlarımız kendilerine has yeteneklerle donatıldıkları için oyunu farklı kahramanlarla tekrar tekrar baştan oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed Identity'nin oynanışı bilgisayarlarımızda ve konsollarımızda oynadığımız diğer Assassin's Creed oyunlarından farklı olmaması açısından dikkat çekiyor. Mobil cihazlarımız üzerinde geniş bir açık dünyaya sahip haritalarda yine tırmanıyor, ünlü Leap of Faith atlayışını yapıyor, zorlu parkur mücadelelerine katılıyor, gizlice düşmanlarımızı avlamaya ya da açıktan savaşmaya çalışıyoruz.

Assassin's Creed Identity'nin grafik kalitesinin de mobil cihazlar için bir hayli yüksek kalitede olduğunu söyleyebiliriz. Ubisoft bu oyunda oldukça üst seviye bir içeriği mobil cihazlarla uyumlu hale getirmeyi başarmış.
görüntü
assassins creed identity apk android

assassins creed identity apk android
bilgi
adı
 Assassin's Creed Identity
sürümü
 2.6.0
boyut  1.3G
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin.

2. Açın otomatik olarak veri inecektir.
3. Lisans sorunu alırsanız rootlu ise cihazınız lucky patcherla lisans kaldırın.

FULL SÜRÜMDÜR. ÜCRETSİZ VE HIZLI OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ!

Facebook Sayfamı Beğenin!

7 yorum: