Afterlight v1.0.6 Apk İndir - Full Paid - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Afterlight v1.0.6 Apk İndir - Full Paid - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

29 Mayıs 2016 Pazar

Afterlight v1.0.6 Apk İndir - Full Paidafterlight full apk indir
Afterlight v1.0.6
Afterlight APK, iOS platformunun 1 numaralı fotoğraf düzenleme ve efekt uygulamasıdır. Kullanımı rahat ve etkili araçlarla fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

Android cihazınızla sık fotoğraf çeken biriyseniz, göz alıcı fitreler, desen kaplamaları, kenarlıklar içeren Afterlight adlı uygulamaya bayılacaksınız.

HD fotoğrafları da destekleyen uygulama, 59 farklı filtre seçeneği ile geliyor. Bunlardan 27 tanesi tamamen ayarlanabilir, 14 tanesi Instagram’dan tanıdığımız, 18 tanesi de tamamen yeni filtrelerden oluşuyor. Fazla sayıda filtre seçeneğinin yanı sıra fotoğraflarınıza gerçek ve doğal ışık sızıntısı verebileceğiniz 35mm film ve instant film ile oluşturulmuş 66 adet desenli kaplama kullanımınıza sunuluyor. Uygulama ayrıca farklı şekil ve boyutlarda ve Instagram ile uyumlu 77 adet çerçeve içeriyor. Ayrıca 15 çeşit düzenleme aracı elinizin altında. Fotoğraf uygulamalarının olmazsa olmazlarından hızlı ve kolay kırpma aracı ve fotoğraflarınızı ters düz yapabileceğiniz yön verme aracı da emrinize amade.

Afterlight ile düzenlediğiniz fotoğraflarınızı 3 farklı çözünürlükte kaydetme olanağına sahipsiniz. Small 800x600, Medium 1600x1200, MAX ise 2048x1536 çözünürlükte kaydetmekte. Elbette kayıt sonunda fotoğraflarınızı Instagram, Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyorsunuz.
görüntü
afterlight full apk indir
afterlight full apk indir
bilgi
adı
 Afterlight
sürümü
 1.0.6
boyut  35M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.


PLAY STOREDAKİ ÜCRETLİ SÜRÜMDÜR. ÜCRETSİZ İNDİREBİLİRSİNİZ!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: