Ramboat: Shoot and Dash v3.7.2 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Ramboat: Shoot and Dash v3.7.2 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Ağustos 2016 Cumartesi

Ramboat: Shoot and Dash v3.7.2 Para Hileli Mod Apk İndirramboat shoot and dash hile apk indir
Ramboat: Shoot and Dash v3.7.2 Hile Apk İndir
Ramboat: Shoot and Dash MOD APK şayet manyak bir aksiyonun içerisine girmek ve Rambo filmlerini aratmayan bir macera yaşamak isterseniz seveceğiniz bir android savaş oyunu.

Android cihazınıza ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Ramboat: Shoot and Dash HİLE APK'de düşman üslerine sızarak tehlikeli görevleri yerine getiren kahramanlarn hikayesi konu alınıyor. Bu kahramanlarımızın düşman üssüne sızdıktan sonra görevlerini yerine getirip kaçmaları gerekiyor. Biz de onlara bu kaçma sürecinde yardımcı oluyoruz. Oyunda 9 farklı kahramandan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Bundan sonra ise aksiyon başlıyor.

Ramboat: Shoot and Dash APK'de bir yandan botumuz üzerinde ilerlerken diğer yandan silahlarımızı kullanarak karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda hipopotam, yat, denizaltı, köpekbalığı gibi farklı bot seçeneklerine sahip olduğumuz gibi, makinalı tüfekler, alev silahları, roket atarlar gibi farklı silahları da kullanabiliyoruz. Yolumu üzerindeki bonusları toplayarak geçici süper yetenekler kazanabilmemiz de mümkün.

Ramboat: Shoot and Dash, Metal Slug gibi klasik aksiyon oyunlarına benzeyen 2 boyutlu bir savaş oyunu. Oyunun göze hoş göründüğü ve bolca aksiyon içerdiği söylenebilir.

Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 mod apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 hile apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 full apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 para hileli apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 elmas hileli apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 coins hileli apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 yaşam hileli apk indir, Ramboat: Shoot and Dash v3.6.2 alışveriş hileli apk indir
görüntü
ramboat shoot and dash hile apk indir
ramboat shoot and dash hile apk indir
bilgi
adı
 Ramboat: Shoot and Dash
sürümü
 3.7.2
boyut  32M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!

NE HİLESİ VAR?
- Unlimited Coins.
- Unlimited Gems.
- All {Weapons, Characters, Vehicles, and Gadgets} Unlocked, and upgraded.
- Tutorial Bypassed.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: