Hungry Shark World 1.3.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Hungry Shark World 1.3.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Temmuz 2016 Cumartesi

Hungry Shark World 1.3.0 Para Hileli Mod Apk İndirhungry shark world hile apk indir
Hungry Shark World 1.3.0 Hile Apk
Hungry Shark World MOD APK, tehlikeli ve vahşi bir köpek balığı olabilmek için küçük balıklar ile besleyeceğiniz köpek balığınızla birlikte oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir Android oyunudur.
Okyanusun derinliklerinde bulduğunuz ufak balıkları yemeli ve sizden büyük balıklardan uzaklaşmalısınız. Oyundaki amacınız okyanustaki en büyük balık olabilmek. Bunun için gereken herşeyi yapmaya hazır olmalısınız.
Oynaması oldukça kolay ve zevkli olan oyunda köpek balığınızı parmağınız ile ekrana dokunarak yönlendiriyorsunuz. Küçük balıkları yedikçe kendi köpek balığınızın boyu büyüyor ve gittikçe daha tehlikeli olmaya başlıyorsunuz.

Oyunun Özellikleri
  • Herbiri birbirinden zor 20 farklı bölüm
  • Düşük özelliklere sahip cihazlarda bile iyi performans göstermesi
  • Yüksek oyun kalitesine rağmen düşük boyutlu olması
  • Sınırsız ve ücretsiz eğlence imkanı
Hungry Shark'ı Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek, hemen kendi köpek balığınız ile okyanustaki maceranıza başlayabilirsiniz. Oyunda başarı elde etmek için acımasız olmak gerekiyor. Yoksa sizden daha büyük balıklara yem oluyorsunuz.

android oyun, android oyun indir, hungry shark world hile apk, hungry shark world para hile apk, hungry shark world gem hile apk, hungry shark world mega mod apk, hungry shark world 1.2.0 mod apk, hungry shark world hack, hungry shark world para hile, hungry shark world gem hile, hungry shark world 1.2.0 apk hile, hungry shark world 1.2.0 apk mod, hungry shark world 1.2.0 hack apk, hungry shark world 1.2.0 para hile indir, hungry shark world 1.2.0 gem hile indir, hungry shark world 1.2.0 android hile, hungry shark world 1.2.0 apk hack, hungry shark world 1.2.0 hile indir, hungry shark world 1.2.0 sınırsız para, hungry shark world 1.2.0 sınırsız gem, hungry shark world apk hack, hungry shark world apk hile, hungry shark world elmas hile
görüntü
hungry shark world hile apk indir
hungry shark world hile apk indir
bilgi
adı
 Hungry Shark World
sürümü
 1.3.0
boyut  372M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Dosyayı indirin ve zipten çıkarın.
2. com.ubisoft.hungrysharkworld isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine atin
3. Oyunu çalistirin.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: