Zombie Hunter: Apocalypse 2.3.5 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Zombie Hunter: Apocalypse 2.3.5 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Temmuz 2016 Cumartesi

Zombie Hunter: Apocalypse 2.3.5 Para Hileli Mod Apk İndirzombie hunter apocalypse mod apk indir
Zombie Hunter: Apocalypse 2.3.5
Zombie Hunter: Apocalypse'de nişan alma yeteneklerimizi kullanarak masum insanları zombilerden koruyoruz

Zombie Hunter: Apocalypse içerisinde bolca aksiyon bulunan FPS türünde bir mobil zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Zombie Hunter: Apocalypse'de zombiler tarafından işgal edilmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Zombilerin ortaya çıkışının ardından kana susamış bu yaratıklar sokakları istila etmiş, masum insanları köşeye sıkıştırmaya başlamıştır. Biz oyun nişan almada usta bir kahraman olarak dahil oluyoruz ve sokaklarda insanları yemeye çalışan zombileri avlamaya çalışıyoruz. Bu iş için farklı silah ve ekipman seçeneklerini kullanabiliyoruz.

Zombie Hunter: Apocalypse'de bölümler hızlı bir şekilde tamamlanacak şekilde kısa kısa tasarlanmış. Oyundaki bölümleri arka arkaya geçebiliyorsunuz. Zombileri kafadan vurdukça bölüm sonlarında ekstra para kazanabiliyorsunuz. Bölümlerden kazandığınız para yeni silahlar almanıza ve kullandığınız silahları geliştirmenize yardımcı oluyor. Bazı bölümleri geçebilmek için silahınızın belli bir güç seviyesine sahip olması gerekiyor. Bu nedenle paranızı harcarken dikkatli olmanızda fayda var.

Zombie Hunter: Apocalypse'de farklı bölüm türleri yer alıyor. Bu bölümlerde ana silahlarımız genel olarak keskin nişancı tüfekleri. Bunun yanısıra makinalı tüfekler, ağır makinalı tüfekler, arbaletler ve hatta roket atar gibi silahları da kullanabiliyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

Zombie Hunter: Apocalypse içerisinde yer alan görev yaratma aracı ile kendi bölümlerinizi de yaratabilmeniz mümkün.


android oyun, android oyun indir, zombie hunter apocalypse hile apk, zombie hunter apocalypse para hile apk, zombie hunter apocalypse altin hile apk, zombie hunter apocalypse mod apk, zombie hunter apocalypse 2.2.5 mod apk, zombie hunter apocalypse hack, zombie hunter apocalypse para hile, zombie hunter apocalypse altin hile, zombie hunter apocalypse 2.2.5 apk hile, zombie hunter apocalypse 2.2.5 apk mod, zombie hunter apocalypse 2.2.5 hack apk, zombie hunter apocalypse 2.2.5 para hile indir, zombie hunter apocalypse 2.2.5 altin hile indir, zombie hunter apocalypse 2.2.5 android hile, zombie hunter apocalypse 2.2.5 apk hack, zombie hunter apocalypse 2.2.5 hile indir, zombie hunter apocalypse 2.2.5 sinirsiz para, zombie hunter apocalypse 2.2.5 sinirsiz altin, zombie hunter apocalypse apk hack, zombie hunter apocalypse apk hile, zombie hunter apocalypse elmas hile
görüntü
zombie hunter apocalypse mod apk indir
zombie hunter apocalypse mod apk indir
bilgi
adı
 Zombie Hunter: Apocalypse
sürümü
 2.3.5
boyut  64M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

2. Oyunu açın. 

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: