Warship Battle 3D v1.3.6 Altın Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Warship Battle 3D v1.3.6 Altın Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

11 Haziran 2016 Cumartesi

Warship Battle 3D v1.3.6 Altın Hileli Mod Apk İndir



warship battle 3d mod apk indir
Warship Battle 3D 1.3.6
Warship Battle: 3D World War 2'de heyecan dolu deniz savaşları bizi bekliyor

Warship Battle: 3D World War 2 MOD APK oyun tutkunlarına aksiyon dolu deniz savaşlarına katılma imkanı veren HD kalitede bir Android savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android cihazınıza aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir deniz savaşı oyunu olan Warship Battle: 3D World War 2'de 2. Dünya Savaşı yıllarına geri dönüyoruz ve tarihe damga vurmuş deniz savaşlarına katılarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Bize döneme özgü dev savaş gemilerini kullanabilme imkanı veren bu 3 boyutlu savaş oyununda savaş gemimizle birlikte düşmana karşı meydan okuyoruz ve tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2'de yoğun çatışmalara sahip deniz savaşlarına katılmaktayız. Bu çatışmalarda denizdeki düşman savaş gemileri ile savaşırken bir yandan da havadan bize saldıran düşman uçaklarını durdurmaya çalışmaktayız. Oyuna başladıktan sonra tamamlayacağımız görevlerin ardından gemimizi geliştirebiliyoruz ve onu güçlü silahlarla donatabiliyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2'nin grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Gemi modellemelerinin yanısıra su üzerindeki yansımalar, patlamalar ve diğer görsel efektler göze hoş görünüyor. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız Warship Battle: 3D World War 2 hoşunuza gidecektir.
görüntü
warship battle 3d mod apk indir

warship battle 3d mod apk indir
bilgi
adı
 WARSHIP BATTLE:3D World War II
sürümü
 1.3.6
boyut  53M
dil  İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
Hile çıkmadı henüz, en kısa zamanda eklenecektir!

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum: