Walking War Robots v1.5.1 Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Walking War Robots v1.5.1 Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Haziran 2016 Cuma

Walking War Robots v1.5.1 Hileli Mod Apk İndirwalking war robots mod apk indir
Walking War Robots v1.5.1
Walking War Robots MOD APK eğer çevrimiçi ve ücretsiz olarak diğer kullaıcılarla birlikte hayvan gibi savaş robotlarını kapıştırmak isterserniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir android savaş oyunu.

Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir android robot savaşı oyunu olan Walking War Robots HİLE APK 'da teknolojinin bir hayli ilerlediği bir geleceğe konuk oluyoruz. Bu zaman diliminde bilinen savaş araçları artık demode olmuş, savaşlar kalın zırhlara ve ölümcül silahlara sahip dev robotlar aracılığıyla yürütülür olmuştur. Biz de bu dev savaş robotlarından birine pilotluk eden bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz ve aksiyona atılıyoruz.

Walking War Robots APK İNDİR 'da temel olarak birbiriyle çarpışan takımlardan birine dahil oluyoruz. 6 oyuncudan oluşan her takımın amacı diğer takım oyuncularını yok ederek ayakta kalan ve galip gelen takım olmak. Oyunda bize 13 farklı savaş robotundan birini seçme imkanı veriliyor. Bu robotlar kendilerine has avantajlara ve dezavantajlara sahipler. Seçtiğimiz robotun hangi tür silahları kullanabileceğini de biz belirliyoruz. Kimi silahlar uzun mesafede etkiliyken kimileri yakın mesafede daha etkili olmakta. Silahlarda yapacağımız seçim oyun tarzımızı da belirliyor. Oyunda başarı kazandıkça robotumuzun ateş gücünü, dayanıklılığını ve hızını geliştirebiliyoruz.

Walking War Robots hile apk indir göze oldukça hoş görünen yüksek kaliteli 2 boyutlu grafiklere sahip. Oyundaki haritalarda şehirler içerisinde dev robotlarla savaşıyoruz ve etrafı yakıp yıkabiliyoruz. TPS türünde bir savaş oyunu olan Walking War Robots'da robotunuzu 3. şahıs kamera açısından yönetmektesiniz.

Walking War Robots mod apk indir, Walking War Robots hile apk indir, Walking War Robots apk indir, Walking War Robots full apk indir, Walking War Robots para hileli apk indir, Walking War Robots elmas hileli apk indir, Walking War Robots coins hileli apk indir, Walking War Robots yaşam hileli apk indir, Walking War Robots alışveriş hileli apk indir
görüntü
walking war robots mod apk indir
walking war robots mod apk indir
bilgi
adı
 Walking War Robots
sürümü
 1.5.1
boyut  230M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.pixonic.wwr isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Bu konu hileli apk çıktı mı diye takip etmeniz için açılmıştır. Şimdilik hile yok arkadaşlar

Facebook Sayfamı Beğenin!

7 yorum: