Stick Squad 3 - Modern Shooter Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Stick Squad 3 - Modern Shooter Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Mart 2016 Pazar

Stick Squad 3 - Modern Shooter Apk İndir – 1.2.4 Para HileliStick Squad 3 - Modern Shooter
Kiralık Katilin Kontrolünü Alıyor ve Hedeflerimizi Etkisiz Hale Getirmeye Çalışıyoruz

Stick Squad 3, shooter oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Kiralık katil olarak görev yaptığımız bu oyundaki temel amacımız bize verilen suikast görevlerini yakayı ele vermeden tamamlamak. Stick Squad 3'te karşımıza 20 yeni görev çıkıyor ve bu görevlerin her biri kendilerine özgü mini hedeflere sahip. Başka bir deyişle, görevleri yaparken karşımıza uğraşmamız gereken başka işler de çıkıyor ve bu sayede daha zengin bir oyun deneyimi yakalama şansı elde ediyoruz. 60 mini görev, yukarıda bahsini ettiğimiz 20 görev içerisine pay edilmiş.

Stick Squad 3'te sergilediğimiz performansa göre gelir elde ediyoruz. Kazandığımız bu parayı silahlarımızı güçlendirmek için kullanabilmekteyiz. Güçlü silahlara sahip olmamızın neticesinde görevleri başarıyla tamamlama oranımızı artırabiliyoruz.

Grafik olarak çöp adam konseptine sahip olan Stick Squad 3, aksiyon odaklı, sürükleyici bir shooter oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.
görüntü

bilgi
adi
 Stick Squad 3 - Modern Shooter
sürümü
 1.2.4
boyut  53M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

Ne Hilesi Var?
Para Hileli 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: