Spirit Run 1.412 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Spirit Run 1.412 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

7 Temmuz 2016 Perşembe

Spirit Run 1.412 Para Hileli Mod Apk İndirspirit run apk indir hile
Spirit Run 1.39
Orijinal Olmayan Fakat Denemeye Değer Bir Sonsuz Koşu Oyunu

Spirit Run hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur. Temple Run oynadıysanız ve oynamaktan keyif aldıysanız bu oyunu severek oynayacaksınız demektir. Fakat amacımız orijinal bir şeyler denemekse Spirit Run’ı boşverin zira oyun ortaya ufak tefek birkaç ayrıntı haricinde özgün bir şeyler sunmuyor.

Oyunda yine durmadan koşan bir karakteri canlandırıyoruz ve en uzağa gitmeye uğraşıyoruz. Elbette bu hiç de kolay olmuyor zira karşımıza sürekli olarak engeller ve tuzaklar çıkıyor. Bunlardan bir şekilde sıyrılıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Parmaklarımızı ekran üzerinde kaydırıp karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Kontroller soruns olarak çalışıyor fakat daha önce bu tarz bir oyun oynamadıysanız biraz alışkanlık gerektirecektir.

Grafik olarak başarılı diyebileceğim bu oyunda beş farklı karakter mevcut. Bu karakterlerin her biri farklı bir hayvana dönüşebiliyor. Bu noktada oyun rakiplerinden farklılaşıyor.

Dediğim gibi birkaç ufak ayrıntı haricinde çok fazla bir özgünlük beklemeyin. Yine de ücretsiz olması sebebiyle Spirit Run denemeye değer.
görüntü
spirit run apk indir hile
spirit run apk indir hile
bilgi
adı
 Spirit Run
sürümü
 1.412
boyut  45M
dil  İngilizce
indirme linkleri

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: