SNIPER X WITH JASON STATHAM v1.4.2 Alışveriş Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

SNIPER X WITH JASON STATHAM v1.4.2 Alışveriş Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

19 Haziran 2016 Pazar

SNIPER X WITH JASON STATHAM v1.4.2 Alışveriş Hileli Mod Apk İndirsniper x with jason hile apk indir
Sniper X with Jason Hile Apk İndir
Sniper X with Jason Statham mod apk'da keskin nişancılık yeteneklerimizi konuşturuyoruz

Sniper X with Jason Statham hile apk güzel grafikleri bolca aksiyonla birleştiren FPS türünde bir sniper oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Sniper X mod apk'te dünyaca ünlü film yıldızı Jason Statham baş kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımızın maceralarında ona eşlik ederek teröristlere karşı mücadele ediyoruz ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunumuzun hikayesi teröristlerin ölümcül bir kitle imha silahını ellerine geçirmeleriyle başlıyor. Kahramanımız Jason Statham bu silahı ele geçiren teröristleri bulup yok etmekle görevlendiriliyor. Biz de ona bu görevinde eşlik ediyoruz ve nişan alma yeteneklerimizi konuşturarak aksiyon dolu anlar yaşıyoruz.

Sniper X with Jason Statham apk indir 'daki görevlerde gizli bir şekilde teröristlerin karargahlarına yaklaşıyoruz ve teröristleri birer birer avlıyoruz. Farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanıp geliştirebileceğimiz oyunda hedefimize zoom yaptıktan sonra zamanı yavaşlatabiliyor, tetiğe basmak için doğru anı bekleyebiliyoruz.Hedefimize isabet ettirdiğimizde ise ağır çekimde mermimizin havada süzülüşünü izleyebilmemiz mümkün.

Sniper X with Jason Statham para hileli oldukça güzel grafiklere sahip. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız Sniper X with Jason Statham hile hoşunuza gidecektir.
görüntü
sniper x with jason apk indir

sniper x with jason apk indir
bilgi
adı
 Sniper X with Jason Statham
sürümü
 1.4.2
boyut  48M
dil  İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
Alışveriş Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: