Snark Busters: All Revved Up Apk İndir – v1.13 FULL - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Snark Busters: All Revved Up Apk İndir – v1.13 FULL - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

14 Mart 2016 Pazartesi

Snark Busters: All Revved Up Apk İndir – v1.13 FULLSnark Busters: All Revved Up 1.13
Snark Busters: All Revved Up zekamızı kullanmamızı gerektiren bulmacalarla dolu

Snark Busters: All Revved Up eğer bulmaca çözme yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snark Busters: All Revved Up'da Jack Blair adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Dünyaca ünlü profesyonel bir yarışçı olan Jack Blair bir gün çok ilginç bir yaratıkla karşılaşıyor ve bu yaratık onun bütün hayatını değiştiriyor. Yaratığa ulaşabilmek için kariyerini bir kenara iten Jack Blair gerçek dünya ile ilüzyonlarla dolu bir dünya arasında geçiş yapıyor. Biz de ona bu fantastik macerada eşlik ediyoruz ve eğlenceye dahil oluyoruz.

Snark Busters: All Revved Up'da aynalardan geçerek farklı boyutlara yolculuk ediyoruz ve bu boyutlarda hedefimiz olan yaratığa erişmeye çalışıyoruz. Maceramızda ilerleyebilmek için ise çeşitli bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Snark Busters: All Revved Up point & click oyunlarındaki klasik yapıyı kullanıyor. Bulmacaları çözmek için etrafınızı araştırıyorsunuz ve gizli ipuçlarını ve eşyaları keşfetmeye çalışıyorsunuz. Yeri gelince de bu ipuçlarını ve eşyaları kullanarak hikaye boyunca ilerliyorsunuz.
görüntü
bilgi
adı
 Snark Busters: All Revved Up
sürümü
 1.13
boyut  300M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
2. OBB dosyasini indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atin
3. Oyunu çalistirin.


Full Sürümdür

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: