Shooty Skies Hile Apk İndir – v1.605.4969 Mod Coins - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Shooty Skies Hile Apk İndir – v1.605.4969 Mod Coins - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Shooty Skies Hile Apk İndir – v1.605.4969 Mod CoinsShooty Skies Hile Apk
Shooty Skies shoot em up türünü Minecraft benzeri bir dünya ile birleştiriyor

Shooty Skies oyunculara arcade türde bir oyun deneyimi yaşatan keyifli bir mobil uçak savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shooty Skies'da gökyüzüne açılarak düşmanlarıyla savaşan kahraman pilotları yönetiyoruz. Oyun boyunca temel amacımız karşımıza çıkan düşmanları yok ederek bölümleri geçmek. Yüzlerce düşman bize saldırırken uçağımızın silahlarıyla etrafı mermi gölüne döndürüyoruz ve kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz. Oyun boyunca başarı kazandıkça yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz ve farklı pilotlarla uçuş yapabiliyoruz.

Shooty Skies'ın eskiden atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up türündeki uçak savaşı oyunlarını Minecraft benzeri piksel tabanlı oyun grafikleriyle birleştirdiğini söyleyebiliriz. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici kalitede. Oyun boyunca kutuları açarak yeni eşyalar kazanabiliyoruz. Basit bir şekilde oynanabilen Shooty Skies boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunu olarak özetlenebilir.
görüntü

bilgi
adi
 Shooty Skies
sürümü
 1.605.4969
boyut  60M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Tüm karakterler açık
Coins Hile  

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: