SAS: Zombie Assault 4 v1.8.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

SAS: Zombie Assault 4 v1.8.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Haziran 2016 Pazar

SAS: Zombie Assault 4 v1.8.0 Mod Apk İndir - PARA HİLEsas zombie assault 4 hile apk indir
SAS: Zombie Assault 4 1.8.0 Hile Apk İndir
SAS Zombie Assault 4 MOD APK, android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz kuşbakışı oynanış tarzına sahip muhteşem grafikli bir zombi öldürme oyunudur.

SAS Zombie Assault 4 HİLE APKde son derece akıcı ilerleyen bir atmosfere yer verilmiş. Gereksiz ayrıntılarla oyun zevki törpülenmiyor. Bunun yerine oyunseverlere daha dinamik bir ortam sunuluyor. İzometrik bir kamera açısına sahip olan SAS: Zombie Assault 4 APK’te yer alan en dikkat çekici nokta ise multiplayer desteği. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızla bir araya gelip ortak görevlere çıkabilirsiniz.

Toplamda 160 farklı silah sunan oyunda bu konuda herhangi bir eksiklik hissetmiyoruz. Dilediğimiz silahı seçip zombilere karşı koyabilmekteyiz. Açıkçası bu tarz bir oyunda baktığım ilk şey içerik zenginliği oluyor. SAS: Zombie Assault 4 de bunu başarıyla yerine getiriyor ve oyunculara zengin bir deneyim sunuyor.

Genel olarak son derece başarılı bir zombi avlama oyunu olan SAS: Zombie Assault 4, zombi temalı oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin severek oynayacağı türden bir yapım. Hemen aşağıdan para hileli olarak indirip deneyebilirsiniz!
görüntü
sas zombie assault 4 hile apk indir
sas zombie assault 4 hile apk indir
bilgi
adı
 SAS: Zombie Assault 4
sürümü
 1.8.0
boyut  120M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: