Root Explorer Apk İndir – 4.0 Full Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Root Explorer Apk İndir – 4.0 Full Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Mart 2016 Pazar

Root Explorer Apk İndir – 4.0 Full TürkçeRoot Explorer v4.0
Root Explorer, Android işletim sistemi için geliştirilmiş bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Android’in standart dosya yöneticisini beğenmeyen kullanıcılar için kullanılması ideal bir uygulamadır.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de Root edilmiş cihazlar için sistem dosyaları üzerinde düzenlemeler yapılmasına izin vermesidir. Görünüm menüsünden hangi tür dosyaların görüntüleneceğini belirleyebilir, sıkıştırılmış dosyaların nasıl açılacağını ve kök dizinin hangi klasör olacağına karar verebileceğiniz pek çok ayar bulunmaktadır. Gelişmiş arama fonksiyonu ile bulmak istediğiniz dosya ve klasörleri saniyeler içinde kolayca bulabilirsiniz. Uygulamaların dosyalarına ulaşarak, çeşitli değişiklikler yapabiliyorsunuz. Ayrıca dosyalarınızı sıkıştırılmış arşiv dosyalarına dönüştürebilir, .zip veya .tar arşiv dosyalarını ayıklayabilirsiniz.

Uygulamanın genel özelliklerine değinecek olursak;

    Çoklu dosya seçimi,
    Dosyaları .zip veya .tar arşivine dönüştürme ve ayıklama,
    Gelişmiş arama bölümü,
    Google Drive, Box, Dropbox gibi bulut depolama servislerine erişim,
    SQLite veritabanı görüntüleyicisi,
    Metin editörü,
    Dosya paylaşma (e-posta, bluetooth)
    Yer imleri,
    Tema değiştirebilme,
    XML Görüntüleyici

Root Explorer uygulaması Google Play üzerinde ücretli olarak sunulmaktadır. Hemen aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


root explorer apk, root explorer 3.3.8 apk, root explorer indir, root explorer full apk, root explorer android, root explorer, root explorer 3.3.8 full apk, root explorer 3.3.8 apk download, root explorer 3.3.8 apk indir, root explorer 3.3.8 apk full, root explorer 3.3.8 apk ful, root explorer 3.3.8 hack, root explorer 3.3.8 premium, root explorer 3.3.8 full material, root explorer 3.3.8 android full, root explorer 3.3.8 android download, root explorer apk indir, root explorer apk download, root explorer full material, root explorer android full, root explorer android download, root explorer apk full, root explorer android indir, root explorer marshmallow full apk, root explorer apk, root explorer full apk, root explorer 3.3.8 apk, root explorer 3.3.8 apk indir, root explorer 3.3.8 apk download
görüntü

bilgi
adý
 Root Explorer
sürümü
 4.0
boyut  3M
dil  Türkçe
indirme linkleri

- Material Design +2.3 +3.0  

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: