Plants vs. Zombies 2 v5.0.1 Mod Apk Elmas Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Plants vs. Zombies 2 v5.0.1 Mod Apk Elmas Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Haziran 2016 Cumartesi

Plants vs. Zombies 2 v5.0.1 Mod Apk Elmas Hileli İndirplants vs zombies 2 hile apk indir
Plants vs. Zombies 2 Hile Apk İndir
Plants vs. Zombies 2 MOD APK, android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize hemen aşağıdan ücretsiz ve elmas hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir android zombi ve bitkilerin savaşı oyunudur.

YENİ BİTKİ! YENİ ZOMBIES!
Tanışma Yangın peashooter, Biber-pult, Bonk Choy, Lazer Fasulye, Bezelye-somun ve dikenli Homing Thistle: zaman içinde çim savunmak güçlü yeni bitkilerin sadece birkaçıdır. toe-to-eksik-toe troglobite, Swashbuckler Zombie, Tavuk Wrangler Zombie, Jetpack Zombie, Wizard Zombie, Mermaid İth ve Gelincik hoarder dahil olmak üzere yeni zombi onlarca git - hepsini wiliest zombi!

SİZİN BEYİN KORUMAK İÇİN İNANILMAZ YOLLARI
Akıllıca her seviye için bitkiler seçin ve kazanma stratejisi dışarı arsa. En çok ihtiyacınız olduğunda size bitkileri güçlendirmek için Bitki Gıda kullanın. Freeze, flick ve basit dokunmatik kontrolleri ile parmaklarınızı kullanarak çim kapalı zap zombiler,.

VASEBREAKER çatlama GET
Vasebreaker yenilgisi sonsuz zombi dalgaları, Plants vs Zombies 1. mini oyun. Butterizer, X-Işını vazo görme ve daha fazlası gibi power-ups smashing kullanın.

SİZİN ZEN GARDEN AÇMA
Savaş zombiler, sonra lahanası kazanmak çok kendi Zen Garden onları bitki. ona dikkatle eğilimindedir ve çoğalmaları ekstra BOOM ile ödüllendirilir.

BAK! ZOMBOT TUSKMASTER 10.000 M.Ö.!
Her yeni dünyanın sonunda Zomboss üzerine atın. O senin en iyi savunma meydan okumak için tasarlanmış şeytani buluşlar bir dizi sizin için geliyor!

HEYECAN VE YENİ DÜZEYLERİ
Her dünyada ultra zorlu sonsuz seviyeleri kilidini - Doom, Tomorrow Terör Ölü Adamın Booty, Big Bad Butte, Arthur Challenge, Tiki Torch-er ve Buz tutmuş Battleground Piramidi.

SEYAHAT LOG İLE DAHA KEŞFEDİN
Bir sonraki nereye hakkında Stumped? sadece sizin için oluşturulan heyecan verici Görevler atılmak için Seyahat Günlüğü danışın. Komple Görevler ve puan ve ödül kazanarak seviye yukarı.

android oyun, android oyun indir, plants vs. zombies 2 hile apk, plants vs. zombies 2 para hile apk, plants vs. zombies 2 gem hile apk, plants vs. zombies 2 mega mod apk, plants vs. zombies 2 5.0.1 mod apk, plants vs. zombies 2 hack, plants vs. zombies 2 para hile, plants vs. zombies 2 gem hile, plants vs. zombies 2 5.0.1 apk hile, plants vs. zombies 2 5.0.1 apk mod, plants vs. zombies 2 5.0.1 hack apk, plants vs. zombies 2 5.0.1 para hile indir, plants vs. zombies 2 5.0.1 gem hile indir, plants vs. zombies 2 5.0.1 android hile, plants vs. zombies 2 5.0.1 apk hack, plants vs. zombies 2 5.0.1 hile indir, plants vs. zombies 2 5.0.1 sınırsız para, plants vs. zombies 2 5.0.1 sınırsız gem, plants vs. zombies 2 apk hack, plants vs. zombies 2 apk hile, plants vs. zombies 2 elmas hile
görüntü
plants vs zombies 2 hile apk indir plants vs zombies 2 hile apk indir
bilgi
adı
 Plants vs. Zombies 2
sürümü
 5.0.1
boyut  11M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2.com.ea.game.pvz2_row isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
Sınırsız Coins
Sınırsız Gems
Sınırsız Anahtar
Tüm Upgradeler Açık


Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: