PewDiePie Apk İndir – 1.4.0 MEGA MOD - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

PewDiePie Apk İndir – 1.4.0 MEGA MOD - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

24 Mart 2016 Perşembe

PewDiePie Apk İndir – 1.4.0 MEGA MODpewdiepie mod apk
PewDiePie: Legend of Brofist 1.4.0
PewDiePie: Legend of Brofist mod apk, YouTube milyoneri PewDiePie’ın Android platformuna çıkardığı resmi mobil oyunu. 2 boyutlu retro görsellerin kullanıldığı oyun aksiyon türünde ve YouTube yıldızının tehlikeli macerasını konu alıyor.

YouTube’dan milyon dolarlar kazanan popüler yayıncılar arasında olan PewDiePie hile apk’ın mobil oyunu ufak bir hikaye üzerine kurulu olduğundan öncelikle hikayeden bahsetmek istiyorum. Oyuna giriş yaptığımızda PewDiePie apk indir’yı bilgisayarı başında buluyoruz. YouTuber’ımız yeni bir video yüklüyor ve ardından onun için çok önemli bir şey olan görüntülenme sayısı endişesine düşüyor. Birkaç saniye içerisinde videosunun 0 yani hiç görüntülenme almadığını görüyor ve karalara bağlıyor. Tam bu esnada kötü karakter rolünde bir fıçı evine geliyor ve tüm abonelerini sevdikleriyle birlikte aldığını söylüyor. Giriş bölümü burada sonlanıyor ve karakterimiz kaçırılan sevgilisi ve köpeklerin peşine düşüyor.

PewDiePie mega mod’ın yanı sıra Marzia, CinnamonToastKen, JackSepticEye, Cryaotic, Markiplier gibi diğer YouTube yıldızlarıyla karşılaştığımız oyunda hareketlilik hiç eksik olmuyor. Sürekli olarak hem karada hem de havada mücadele içerisindeyiz. Bu zorluğu tek başımıza göğüsleyebildiğimiz gibi arkadaşlarımızı da maceramıza dahil edebiliyoruz. Bu tarz oyunların olmazsa olmazı gizli objeler bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Bir yandan fanlarımız ve ailemiz için düşmanlarla savaşırken diğer yandan puan toplamaya çalışarak YouTuber’ların katılmasını sağlıyoruz.

YouTuber’ların kendi seslerinin de dahil edildiği oyunun Türkçe dil seçeneğiyle gelmesi de oldukça şaşırtıcı.
görüntü
pewdiepie mod apk

pewdiepie apk indir
bilgi
adı
 PewDiePie: Legend of Brofist
sürümü
 1.4.0
boyut  90M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyayı indirin.
2.  com.outerminds.pewdiepie isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

NE HİLESİ VAR?
1. Unlimitted Coins
2. God mode
3. All characters unlocked
4. All characters skin unlocked
5. All power ups unlocked
6. All difficulty levels unlocked
7. No power ups cooldown

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: