MORTAL KOMBAT X v1.8.1 Mega Mod Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

MORTAL KOMBAT X v1.8.1 Mega Mod Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Haziran 2016 Cumartesi

MORTAL KOMBAT X v1.8.1 Mega Mod Hileli Apk İndirmortal kombat x hile apk indir
MORTAL KOMBAT X 1.8.1 Hile Apk İndir
Efsane Mortal Kombat Oyununu Android Cihazınızda Oynayın

Mortal Kombat X, efsane dövüş oyunu Mortal Kombat’ı Android cihazımıza indirip oynamamıza ve hem tablet hem de telefonda yeni nesil dövüş oyununun tadını çıkarmamıza izin veriyor. Hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli ve de ücretsiz bir dövüş oyunu arıyorsanız Mortal Kombat X ile bu arayışınıza son vereceğinizi düşünüyorum.

Şimdiye kadarki en kanlı ve şiddetli Mortal Kombat oyunu olan Mortal Kombat X’in Android sürümünde seçebileceğiniz çok sayıda dövüşçü var. Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Kitana, Ermac, Sonya Blade, Liu Kang gibi klasiklerin yanında D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan, Kung Jin gibi sadece yeni Mortal Kombat oyununda yer alan dövüşçüleri seçme şansı sunan ve oyunda bir müddet ilerledikten sonra açılan özel karakterlerle oynama şansı sunan oyunda Mortal Kombat’ın bir klasiği olan Fatality'ler yani bitirici vuruşlar unutulmamış. Ayrıca ilk kez bu oyunda gördüğümüz, dövüşü daha şiddetli hale getiren, bu kadar da olmaz dedirten X-Ray’ler mobil sürümde de yer alıyor ve çok iyi bir şekilde entegre edilmiş.

Yüksek donanıma sahip Android telefon veya tablet gerektiren Mortal Kombat X’in mobil sürümünün oynanışı ise tahmin edeceğiniz üzere basit. Dövüşçüyü kontrol etmek, özel hareketleri ve bitirici vuruşları yapmak için basit kaydırma hareketlerini kullanıyorsunuz. Zaten oyunun başlangıcında neyi nasıl yapacağınız gösteriyor. Bence kontroller biraz zor olsaydı yani silik butonlar yerleştirilseydi dövüşmek çok daha zevkli olurdu. Ancak bu haliyle de oynattırmayı başarıyor.

android oyun, android oyun indir, mortal kombat x hile apk, mortal kombat x para hile apk, mortal kombat x altın hile apk, mortal kombat x mega mod apk, mortal kombat x 1.8.1 mod apk, mortal kombat x hack, mortal kombat x para hile, mortal kombat x altın hile, mortal kombat x 1.8.1 apk hile, mortal kombat x 1.8.1 apk mod, mortal kombat x 1.8.1 hack apk, mortal kombat x 1.8.1 para hile indir, mortal kombat x 1.8.1 altın hile indir, mortal kombat x 1.8.1 android hile, mortal kombat x 1.8.1 apk hack, mortal kombat x 1.8.1 hile indir, mortal kombat x 1.8.1 sınırsız para, mortal kombat x 1.8.1 sınırsız altın, mortal kombat x apk hack, mortal kombat x apk hile, mortal kombat x elmas hile
görüntü
mortal kombat x hile apk indir

mortal kombat x hile apk indir
bilgi
adı
 MORTAL KOMBAT X
sürümü
 1.8.1
boyut  1.5G
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2. com.wb.goog.mkx isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

NOT: Cihazınızda beyaz ekran vs sorun olursa çevrimiçi destekten veya yorum yaparak bana iletin yardımcı olabilirim.

ÖNEMLİ: Cihazınızın GPU modeline göre indiriniz aksi takdirde beyaz ekran sorunu olacaktır. Cihazınızın GPU modelini öğrenmek için buradan CPU-Z uygulamasını indirin. 

NE HİLESİ VAR?
 V1:
1. Infinite Souls
2. Infinite Koins
3. Infinite Ally Credit
4 Unlocked Characters
5 Unlocked Backgrounds
6 Anti-Ban

V2:
1. Infinite Souls
2. Infinite Koins
3. Infinite Ally Credit
4. Enemy has Zero Touchness
5. Enemy has Zero Recovery
6. Infinite Energy of Cards
7. Player has fastest Skill. Enemy has slowest Skill
8. Anti-ban
9. Infinite Health
10 Unlocked Characters
11 Unlocked Backgrounds 

Facebook Sayfamı Beğenin!

52 yorum: