Modern Combat 5: Shooter FPS Hile Mod Apk İndir – 1.8.1b (HIZLI) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Modern Combat 5: Shooter FPS Hile Mod Apk İndir – 1.8.1b (HIZLI) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

12 Haziran 2016 Pazar

Modern Combat 5: Shooter FPS Hile Mod Apk İndir – 1.8.1b (HIZLI)modern combat 5 hile apk indir
Modern Combat 5 v1.8.1b
Modern Combat 5: Shooter FPS MOD APK, android oyunlardaki başarısını yayınladığı diğer oyunlarla kanıtlamış olan Gameloft tarafından yapılmış HD bir android FPS oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir android oyun olan Modern Combat 5: Shooter FPS HİLE APK hikayeye Modern Combat serisinin kaldığı yerden devam ediyor. Modern Combat 5 APK'da terör ile savaşa sürüklenmiş bir dünyada geçen olaylar silsilesine atılıyoruz ve bu savaşın sorumlusu olan suçluları bulmaya çalışırken dehşet verici çatışmalara giriyoruz.

Modern Combat 5: Shooter FPS, FPS türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan bir aksiyon oyunudur. Aksiyon anlamında sizi memnun edecek oyunun her bölümünde çatışmaktan yorulacaksınız. Modern Combat 5 APK'nın grafik seviyesi ise HD kalitede ayrıca 1080p desteği de bulunmakta. Gameloft'un oyun geliştirmedeki deneyimi Modern Combat 5 APK da kendisini göstermekte.

Modern Combat 5: Blackout hem tek başınıza oynayabileceğiniz hem de internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Tek kişilik oyun modunda görevleri tamamlayabileceğiniz gibi çok oyunculu modda takımlar kurarak diğer oyuncularla çarpışabiliyorsunuz ve heyecanı daha yüksek dozda yaşayabiliyorsunuz.


Eğer siz de bu tarz aksiyon FPS oyunları seviyorsanız önce Modern Combat 4: Zero Hour'u daha sonra da bu oyunu tavsiye ederim. Aşağıdan hızlı bir biçimde indirebilirsiniz!
görüntü
modern combat 5 hile apk indir

modern combat 5 hile apk indir
bilgi
adı
 Modern Combat 5: Blackout
sürümü
 1.8.1b
boyut  692M
dil  Türkçe
indirme linkleri

Kurulum:
1. Apk ve DATA dosyasını indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM isimli klasörü dahili hafıza/android/data klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın. 

Ne Hilesi Var?
Ölümsüzlük (God Mode)

Facebook Sayfamı Beğenin!

20 yorum: