Mission Impossible RogueNation Apk Hile İndir – v1.0.4 CEPHANE HİLESİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Mission Impossible RogueNation Apk Hile İndir – v1.0.4 CEPHANE HİLESİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

16 Mart 2016 Çarşamba

Mission Impossible RogueNation Apk Hile İndir – v1.0.4 CEPHANE HİLESİMission Impossible RogueNation 1.0.4
Mission Impossible: Rogue Nation 2015 yılında çekilen Görevimiz Tehlike filminin resmi mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Görevimiz Tehlike oyunu olan Mission Impossible: Rogue Nation'da gizli bir ajanı yönetiyoruz ve zorlu görevleri tammalamaya çalışıyoruzç Görevlerimiz arasında dünya çapında aranan kanun kaçaklarını yok etmek, yüksek güvenlikli yerlere sızmak, düşman üstlerini sabote etmek gibi tehlikeli görevler bulunmakta. Bu görevlerde kimi zaman gizli bir şekilde hareket ederken ve düşmanları uzun menzilli keskin nişancı tüfekleriyle yok etmeye çalışırken kimi zaman sıcak çatışmaya giriyoruz.

Mission Impossible: Rogue Nation'da oyunculara birçok farklı silah ve ekipman seçeneği sunuluyor. Görevlerden kazanacağınız parayla keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler ve ağır silahları satın alabiliyorsunuz ve geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca çelik yelekler, ilk yardım çantaları, fırlatılabilen bıçaklar gibi ekipmanları da kullanabilmekteyiz.

Mission Impossible: Rogue Nation'ın FPS ve TPS türlerinin karışımı şeklinde bir aksiyon oyunu olduğu söylenebilir. Oyunda siperlerin arkasında saklanırken 3. şahıs bakış açısı, nişan alırken 1. şahıs bakış açısı kullanılıyor. Oyunun grafikleri yüksek kaliteye sahip.
görüntü

bilgi
adı
 Mission Impossible RogueNation
sürümü
 1.0.4
boyut  90M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Tek Vuruşta Öldürme
Cephane Hilesi  

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum: