Mini Racing Adventures Mod Apk İndir – 1.8.1 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Mini Racing Adventures Mod Apk İndir – 1.8.1 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Mini Racing Adventures Mod Apk İndir – 1.8.1 PARA HİLELİMini Racing Adventures 1.8.1
Yarış Oyunları Oynamaktan Keyif Alanlar İçin Sürükleyici Bir Seçenek
Mini Racing Adventures, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş, sürükleyici bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu yüksek kaliteli yarış oyunundaki temel görevimiz mücadele ettiğimiz rakiplerimizi geride bırakmak ve bitiş çizgisine en önce ulaşan isim olmak. Elbette bunu başarabilmek için hızlı, dikkatli ve çevik olmalıyız.
Oyunun en önemli özelliği multiplayer desteği sunması. Bu sayede oyuncular arkadaşlarıyla bir araya gelerek birlikte yarışlar yapabiliyorlar. Elbette çoklu oyuncu modunda oynayabilmek için internet bağlantısına sahip olmamız gerekiyor. Şayet internet bağlantınız yoksa çevrimdışı modda yapay zekaya karşı da yarışlar yapabilirsiniz. Fakat tahmin ettiğiniz gibi gerçek oyunculara karşı yarışmak çok daha keyifli.
Oyunda kullanabileceğimiz pek çok farklı türden araç mevcut. Bunlar arasında ATV'ler, motosikletler, kamyonlar ve buggy'ler bulunuyor. Söz konusu araçların her biri kendilerine özgü sürüş dinamiklerine sahipler. Ustalaşmak biraz zaman alıyor.
Mini Racing Adventures'ta kazandığımız yarışlardan elde ettiğimiz puanları araçlarımızı upgrade etmek iin kullanabiliyoruz. Bu kategoride beş farklı güçlendirme kategorisi mevcut. Düzenli olarak yapacağımız güçlendirmeler sayesinde zor görünen yarışlarda hatırı sayılır avantaj yakalıyoruz.
Kaliteli atmosferi, detaylı grafikleri ve uzun soluklu oyun yapısıyla Mini Racing Adventures yarış oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.


android oyun, android oyun indir, mini racing adventures hile apk, mini racing adventures para hile apk, mini racing adventures altın hile apk, mini racing adventures mod apk, mini racing adventures 1.6.1 mod apk, mini racing adventures hack, mini racing adventures para hile, mini racing adventures altın hile, mini racing adventures 1.6.1 apk hile, mini racing adventures 1.6.1 apk mod, mini racing adventures 1.6.1 hack apk, mini racing adventures 1.6.1 para hile indir, mini racing adventures 1.6.1 altın hile indir, mini racing adventures 1.6.1 android hile, mini racing adventures 1.6.1 apk hack, mini racing adventures 1.6.1 hile indir, mini racing adventures 1.6.1 sınırsız para, mini racing adventures 1.6.1 sınırsız altın, mini racing adventures apk hack, mini racing adventures apk hile, mini racing adventures elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Mini Racing Adventures
sürümü
 1.8.1
boyut  51M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


Ne Hilesi Var?
- Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: