League of Stickman Mod Apk İndir - v2.1.1 Para Hile - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

League of Stickman Mod Apk İndir - v2.1.1 Para Hile - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

9 Haziran 2016 Perşembe

League of Stickman Mod Apk İndir - v2.1.1 Para Hileleague of stickman hile apk indir
League of Stickman Hile Apk İndir
Çubuk adamlarla bol aksiyona hazır mısınız?
League of Stickman, 2015 yılı içerisinde çıkarılan basit ama eğlenceli aksiyon oyunlarından bir tanesi olmaya aday olan ve oynarken bir an bile heyecanın bitmediği bir oyun. Fakat bu oyunda kontrol edeceğiniz karakterler normal karakterler değil çubuk adamlar.
Önce basit rakipleri geçerek bölüm sonlarında bosslarla karşılaşacağınız oyunda dövüş yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Ekran üzerindeki tuşları kullanarak rakiplerinizi alt edeceğiniz oyunun grafikleri oldukça kaliteli.
Oyunda açmanız gereken pek çok kilit bulunuyor. Bu kilitleri açtıkça ekibinize yeni kahramanlar dahil ediyorsunuz. Böylece daha fazla kahraman ile oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan liderlik tablosunda üst sıralara tırmanmak istiyorsanız oyunu oldukça fazla oynamanız gerekiyor.
Yılın en aksiyon oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan bu oyunu mobil cihazlarınız üzerinde aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemeniz gerekli diye düşünüyorum. Oyunun hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu bulunuyor. Hemen aşağıdan ücretli sürümünü modlu ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz!
görüntü
league of stickman hile apk indir

league of stickman hile apk indir
bilgi
adı
 League of Stickman
sürümü
 2.1.1
boyut  44M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


Ne Hilesi Var?
1. Free Shopping
2. No skill cooldown
3. Memory hacking tools detector removed

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: