Lara Croft: Relic Run v 1.10.97 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Lara Croft: Relic Run v 1.10.97 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Temmuz 2016 Pazartesi

Lara Croft: Relic Run v 1.10.97 Para Hileli Mod Apk İndirlara croft relic run mod apk indir
Lara Croft: Relic Run Apk İndir
Lara Croft ile beraber karanlık dünyanın güçleriyle mücadele edin.

Lara Croft: Relic Run, Android telefon ve tabletimize ücretsiz olarak indirebildiğimiz sonsuz koşu ve aksiyon öğelerini birleştiren kaliteli bir Square Enix yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Tom Raider’ın ana karakteri Lara Croft ile dünyayı etkisi altına alacak karanlık güçleri durdurmaya çalışıyoruz.

Ölümcül tuzakların döşendiği tapınak ve ormanlarda kalıntıları bulmaya çalıştığımız yeni Lara Croft oyunu oynanış olarak ilk bakışta Temple Run’a benziyor gibi dursa da aslında alakası yok diyebilirim. Çoğunlukla koşarak ilerlesek te platformları aşarken ve vuruş esnasında kamera açısının değişmesi ve Lara Croft’un çevikliğini yavaş çekimde göstermesi, farklı araçlar kullandırarak aksiyonu doyasıya yaşatması ve daha pek çok öğe Lara Croft’un yeni oyunu Lara Croft: Relic Run’a yerleştirilmiş.

Sonsuz koşu türünde olduğundan tahmin edeceğiniz üzere sürekli bir koşuşturmaca içerisinde olduğumuz oyunda kimi zaman tapınakların duvarlarında geziniyor, kimi zaman arazi aracı kullanıyor, kimi zaman yüksek duvarlara zıplıyor, kimi zaman da kuğu dalışı yapıyoruz. Kısacası yüzme haricinde her şeyi yapabiliyor karakterimiz.

Tuzakları aşmanın haricinde hem aniden hem de bölüm sonunda çıkan yaratıklarla mücadele ettiğimiz oyunda Lara’nın kullandığı silahları güçlendirebiliyoruz. Güzelliğiyle büyüleyen karakterimizin kullanabildiği silahlar arasında yok yok. Tabancalar, yaylı silahlar, tüfekler… Bir kadının kullanabileceğini tahmin edemeyeceğiniz her silah Lara Croft’un ayrılmaz bir parçası. Silahlar haricinde güç, hatta botumuzu dahi yenileyebiliyoruz. Yenilemeleri oyun esnasında topladığımız altınlarla yapabildiğimiz gibi gerçek parayla satın aldığımız altınlarla da yapabiliyoruz.
Şu an için orman ve çöl ortamında aksiyona dalmamıza izin veren Lara Croft oyunun oynanışı benzerlerinden farklılık göstermiyor. Lara sürekli koşuyor; bize sadece yönlendirmek ve zaman zaman ateş etmek kalıyor.

Lara Croft: Relic Run, üst düzey görselleriyle cihazı zorlayan bir oyun olmuş. Amiral gemisi modellerde dahi akıcı bir oynanış sunmuyor. Yani yağ gibi kaymıyor. Optimize sorunu düzeltilirse oynanabilir seviyeye gelecek ve Lara Croft hayranlarının vazgeçilmezleri arasına girecektir.
görüntü
lara croft relic run mod apk indir
lara croft relic run mod apk indir
bilgi
adı
 Lara Croft: Relic Run
sürümü
 1.10.97
boyut  90M
dil  İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
1. Score Max Multiplied
2. Always Max High Score
3. Always Win/perfect Run*
4. Finish each Level faster & with 3 Stars
*Collect Coins Reward faster as Normal.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: