KMPlayer PRO APK İNDİR – v1.7.4 - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

KMPlayer PRO APK İNDİR – v1.7.4 - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

21 Mart 2016 Pazartesi

KMPlayer PRO APK İNDİR – v1.7.4 
KMPlayer 1.7.4
KMPlayer, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

36 farklı dilde 230 farklı üzerinde dağıtılan uygulama, popüler Windows yazılımı KMPlayer'ın merakla beklenen mobil versiyonu olarak kullanıcılarla buluştur.

Ayrı bir kodlama veya uğraş gerektirmeden piyasada yer alan tüm popüler medya formatlarını mobil cihazlarınız üzerinde oynatmanıza olanak sağlayan KMPlayer, dosya adı değiştirme ve içerik yönetimi gibi seçenekleri de kullanıcılarına sunuyor.

Oldukça modern ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulama her seviyeden mobil kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Hatta daha önceden KMPlayer'ı bilgisayarlarınız üzerinde kullandıysanız KMPlayer Android sürümünü kullanırken de pek yabancılık çekmeyeceğinizi söyleyebilirim.

PC platformu üzerinde yakalamış olduğu başarıyı mobil platformlar üzerinde de yakalayacağını düşündüğüm medya oynatıcı, tüm gelişmiş ve yenilikçi özellikleriyle Android cihazlarınız üzerinde sizleri bekliyor.

KMPlayer tarafından desteklenen dosya uzantıları:

.3g2, .3gp, .3GP2, .3gpp. Amv, .Asf, .Avi, .Divx, DRC. Dv, f4v, .flv, .gvi, .GXF, .iso, .m1v, .M2v, .M2t, .m2ts, .m4v, .mkv, .mov, .MP2, .mp2v, .mp4, .mp4v, .mpe, .mpeg, .MPEG1 , .MPEG2, .MPEG4, .mpg, .mpv2. .mts, .mtv, .mxf, .MXG, .nsv, .nuv, .ogm, .ogv, .OGX, .ps, .rec, .rm, .rmvb, .tod, .ts, .tts, .vob, .VRO, .webm, .wm, .wmv, .wtv, .Xesc

KMPlayer tarafından desteklenen codecler:

MPEG - 1/2, DivX (1/2/3), MPEG - 4 ASP, DivX 4/5/6, XviD, 3ivX D4, H.261, H.263/H.263i, H.264/MPEG - 4 AVC, Epak, Theora, Dirac/VC - 2, MJPEG (A/B), WMV ½, WMV 3/WMV - 9/VC - 1 1, Sorenson 1/3 ( Quicktime ), DV (Digital Video), On2 VP3/VP5/VP6 Evet, Real Video 1/2, Real Video 3/4


KMPlayer Özellikleri:

    Medya kütüphanesi
    Düzenleme özelliği
    Video oynatma hızı ayarlama
    Video oynatma
    Ekran oranı ayarlama
    Ekran kilidi
    Ses kontrolü ve hızlı ileri/geri alma
    Videoları kaldığı yerden devam ettirme
    Önceki, sonraki dosya görünümü
görüntü

bilgi
adı
 KMPlayer
sürümü
 1.7.4
boyut  17M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: