Injustice: Gods Among Us v2.10.1 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Injustice: Gods Among Us v2.10.1 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

21 Haziran 2016 Salı

Injustice: Gods Among Us v2.10.1 Para Hileli Mod Apk İndirinjustice gods among us hile apk indir
İnjustice: Gods Among Us 2.10.1
Injustice Gods Among Us mod apk konsolların ardından bilgisayar için yeni çıkış yapan ve bu türün en başarılı oyunlarından olan dövüş oyununun Android versiyonudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Injustice: Gods Among Us Android versiyonu oyunun konsol ve bilgisayar versiyonundaki grafikleri hemen hemen aynı kalitede sunmaktadır. Injustice: Gods Among Us’ta Batman, Joker, Superman, Cat Woman gibi ünlü DC Comics karakterlerinin kartlarını topluyoruz ve kendimize ait süper kahgraman takımını oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz 3’lü süper kahraman takımları ile farklı süper güç ve özel yetenek kombinasyonları yaratıyoruz ve rakiplerimize meydan okuyoruz.

Injustice: Gods Among Us’ta dövüşleri kazandıkça seviye atlayabilmekteyiz. Bu sayede özel yeteneklerimizi ve gücümüzü arttırarak daha güçlü rakiplerle karşılaşabiliyoruz. Seviye atlama sistemiyle sürekli dövüş stilimizi geliştirerek oyunu uzun süre heyecanlı kılabiliriz.

Injustice: Gods Among Us’ta dövüşler sırasında kritik anlarda dokunmatik kontroller aracılığıyla dövüşe müdahale etmemiz gerekmekte. Parmağımızı ekranda sürükleyerek ya da dokunarak kombolar yaratabilir, oyunun konsol ve pc versiyonlarında yer alan süper güçlerin aynılarını dövüşlerde uygulayabiliriz.

Eğer DC Comics kahramanları ve Injustice: Gods Among Us hoşunuza gidiyorsa oyunun mobil versiyonunu denemenizde fayda var.

injustice: Gods Among Us v2.10.1 mod apk indir, injustice: Gods Among Us v2.10.1 hile apk indir, injustice: Gods Among Us v2.10.1 apk indir, injustice: Gods Among Us v2.10.1 full apk indir, injustice: Gods Among Us v2.10.1 para hileli apk indir, injustice: Gods Among Us v2.10.1 antiban hileli apk indir, injustice: Gods Among Us v2.10.1 coins hileli apk indir
görüntü
injustice god among us hile apk

injustice god among us hile apk
bilgi
adı
 İnjustice: Gods Among Us
sürümü
 2.10.1
boyut  34M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Oyunu Play Storedan indirin.
2. com.wb.goog.injustice isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasöründe bulup sonuna 1 koyun.
3. Oyunu kaldırın. Daha sonra com.wb.goog.injustice1 isimli klasörü eski haline getirin.
4. Buradan indirdiğiniz cihazınıza uygun olan apkyi kurun ve oyunu açın!

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Para Hileli
Sınırsız Enerji Hileli
Sınırsız Dayanıklılık
Antiban

20 HAZİRAN 2016 YENİ SÜRÜM ÇIKTI!

Facebook Sayfamı Beğenin!

24 yorum: