HellFire: The Summoning 5.4 Hasar Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

HellFire: The Summoning 5.4 Hasar Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Haziran 2016 Pazartesi

HellFire: The Summoning 5.4 Hasar Hileli Mod Apk İndirhellfire hile apk indir
HellFire: The Summoning Hile Apk İndir
HellFire: The Summoning MOD APK, savaş kartı oyunlarını seven oyuncuların Android cihazları üzerinde mutlaka denemeleri gereken bir mobil oyun.

Oyunda amacımız dünyaya geçmek için bir geçit açmayı başaran cehennem yaratıklarını yok etmek ve dünyamızın huzurlu bir yer olarak kalmasını sağlamak için cehennemin kapılarını yok etmek.

Geçit avcısı rolünü üstleneceğimiz oyunda, biz ve bizim gibi birçok oyuncu aynı amaç uğruna mücadele verecek ve bu amaç uğrunda ter dökecek.

Savaş alanında düşmanlarınıza karşı başarılı olabilmek için ateş, su, toprak ve ölüm gibi 4 farklı elemente en iyi şekilde hükmetmeli ve bu elementlere ait en güçlü yaratıklara kart desteniz içerisinde yer vermelisiniz.

Yüzlerce farklı yaratığın ve yeteneğin sizleri beklediği bu oyunda hem yaratıklarınızı hem de yeteneklerinizi sürekli olarak geliştirerek, savaş sırasında düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabiliyorsunuz.

HellFire: The Summoning‘in gizemli, heyecan uyandıran ve üç boyutlu dünyasında yerinizi alarak cehennemin kapılarını kapatma görevinde diğer oyunculara yardımcı olmaya ne dersiniz? Üstelik sürekli olarak düzenlenen farklı etkinlikler, oyuna eklenen yeni yaratıklar ve yetenekler sayesinde oyun heyecanınız hiç azalmayacak.
görüntü
hellfire hile apk indir

hellfire hile apk indir
bilgi
adı
 HellFire: The Summoning
sürümü
 5.4
boyut  53M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.

NE HİLESİ VAR?
-Ölümsüzlük
-Yüksek Hasar Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: