Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 Alışveriş Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 Alışveriş Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

21 Haziran 2016 Salı

Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 Alışveriş Hileli Mod Apk İndirgunship battle mod apk
Gunship Battle : Helicopter 3D 2.3.60
GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D MOD APK, Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en iyi helikopter savaşı oyunlarından bir tanesidir. Oyunda helikopter pilotu olarak helikopterinizi kontrol edecek Dünya'nın dört bir yanındaki bölgelerde operasyonlar yaparak düşmanlarınızı yok edeceksiniz.

3 boyutlu grafikler ile hazırlanan oyunda modern askeri teçhizatlardan yararlanılmış ve uçuş kontrol simulasyonu kullanılmıştır. Oyunu oynarken kendinizden geçerek zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz.

Oyunda sahip olduğunuz helikoptere farklı silah ve donanımlar yerleştirebiliyorsunuz. Seçimler tamamen sizin kişisel isteklerine kalıyor. Bu nedenle kendinize özel güçlü ve hızlı bir helikoptero luşturabilirsiniz. Farklı hikayeler içerisinde verilen görevleri sırayla tamamlayarak oynayacağınız oyunda ustalaştıkça zorluk seviyesini arttırabilirsiniz.

Uçuş simulasyonları ile karşılaştırıldığında rahatlıkla söyleyebilirim ki, Gunship Battle para hileli oyununun kontrolleri oldukça hassas ve rahat. Bu sayede oynarken zorluk yaşamazsınız.

Helikopterli aksiyon oyunları oynamanın hoşunuza gideceğini düşünüyorsanız GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D HİLE APK'yi hemen ücretsiz ve modlu olarak aşağıdan Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 mod apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 hile apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 full apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 para hileli apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 elmas hileli apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 coins hileli apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 yaşam hileli apk indir, Gunship Battle Helicopter 3D v2.3.60 alışveriş hileli apk indir
görüntü
gunship battle mod apk

gunship battle apk indir
bilgi
adı
 GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D
sürümü
 2.3.60
boyut  68M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyayı indirin.
2. önce first run apkyi kurun ama açmayın. daha sonra hile apkyi kurun olacaktır.

Durduruldu hatası alırsanız lucky patcheri silin.

NE HİLESİ VAR?
Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: