Fatal Fight v2.0.211 Yaşam Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Fatal Fight v2.0.211 Yaşam Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Haziran 2016 Çarşamba

Fatal Fight v2.0.211 Yaşam Hileli Mod Apk İndirfatal fight hile apk indir
Fatal Fight - Son Savaş 2.0.211 Hile Apk İndir
Fatal Fight, android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve yaşam hileli olarak indirip oynayabileceğiniz Azerbaycanlı Tuğrul Semed ve onun ekibi tarafından geliştirilen bir android uzak doğu savaş dövüş oyunudur.

Fang Krallığı daha önce hiçbir zaman farklı savaş sanatları okullarını temsil eden klanların çatışmasıyla parçalanmamıştı. Yüzyıllar önce, Beyaz Lotus Klanının lideri, kan akmasını durdurmak için kendi canını vermiş ve Krallığa barış getirmişti. Ama şimdi, uzun bir meditasyondan sonra dağlardan gelen Kung fu ustası Kai, köyünü
Gölgeler Klanından ninjalar tarafından yerle bir edilmiş ve ailesiyle arkadaşlarını öldürülmüş halde bulur. Beyaz Lotus Klanının hayatta kalan tek üyesi olarak Kai, intikam için eski tanrılara dua etmeye başlar. Kung fu yeteneği sihirli güçlerle tamamlanır ancak tanrıların bu müdahalesinin bedeli ne olacaktır?

Oyunu hemen aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabilirsiniz. Ayrıca Tuğrul Semed ve ekibine destek olmak için oyunu play storedan da indirip yorum yapabilirsiniz.

Fatal Fight mod apk indir, Fatal Fight hile apk indir, Fatal Fight apk indir, Fatal Fight full apk indir, Fatal Fight para hileli apk indir, Fatal Fight elmas hileli apk indir, Fatal Fight coins hileli apk indir, Fatal Fight yaşam hileli apk indir, Fatal Fight alışveriş hileli apk indir
görüntü
fatal fight hile apk indir
fatal fight hile apk indir
bilgi
adı
 Fatal Fight - Son Savaş
sürümü
 2.0.211
boyut  83M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi indirin ve kurun.
2. Oyunu açın. 

Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Can Hilesi
- Tüm Leveller Açık

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: