Farming Simulator 16 Apk Hile 1.1.0.5 – Para Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Farming Simulator 16 Apk Hile 1.1.0.5 – Para Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Haziran 2016 Cumartesi

Farming Simulator 16 Apk Hile 1.1.0.5 – Para Hilesi
farming simulator 16 hile apk
Farming Simulator 16 1.1.0.5
Farming Simulator 16'da kendi çiftliğimizi idare etmeye çalışıyoruz

Farming Simulator 16 zengin bir içeriğe sahip olan ve oyunculara gerçekçi bir çiftlik idare etme deneyimi sunan bir mobil çiftlik simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunu olan Farming Simulator 16'da açık dünya tabanlı bir oyun dünyasına konuk oluyoruz ve kendi çiftliğimizin kontrolünü elimize alarak çiftliğimizi geliştirmeye, üretimimizi maksimum seviye çıkartmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde ekin ekme, yetiştirme ve ürünleri satma gibi tarım faaliyetlerinin yanısıra büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştirme gibi hayvancılık faaliyetleriyle uğraşabiliyoruz. Ayrıca kereste satışı da uğraşabileceğimiz ormancılık aktiviteleri arasında. Bütün bu işleri yapabilmek için gelişmiş tarım, hayvancılık ve ormancılık araçlarını ve makinalarını satın alabilmemize ve kullanabilmemize izin veriliyor.

Farming Simulator serisinin yeni üyesinde traktörler, kamyonlar kullanabilmemiz mümkün. Yeni oyunda karşımıza çıkan en büyük gelişmelerden biri ise yerel ağınız üzerinde oyunu arkadaşlarınızla çok oyunculu olarak oynayabilmenize izin verilmesi. WiFi veya Bluetooth ağınız üzerinden Farming Simulator 16'ü arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Farming Simulator 16'nin gelişmiş grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Türünün en iyi örnekleri arasında olan Farming Simulator 16 çiftlik oyunu seven oyuncuların kaçırmaması gereken bir yapım.
görüntü
farming simulator 16 hile apk

farming simulator 16 hile apk
bilgi
adı
 Farming Simulator 16
sürümü
 1.1.0.5
boyut  133M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2. com.giantssoftware.fs16 isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu çalıştırın.

Ne Hilesi Var?
– Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum:

  1. #Emirhankızıloglu sana çok çok teşekkür ediyorum fs 16 hilesini bulabilmek için bütün sitelere baktım en iyisi sensin eline koluna sağlık allah seni başımızdan eksik etmesin yeni hileli oyunlarını dört gözle bekliyorum kolay gelsin

    YanıtlaSil