Dungeon Legends v1.72 Altın Gem Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dungeon Legends v1.72 Altın Gem Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

Dungeon Legends v1.72 Altın Gem Hileli Mod Apk İndirdungeon legends hile apk indir
Dungeon Legends v1.72 Hile Apk İndir
Üst Düzey Görselleri ve Kaliteli Atmosferiyle Beğeni Topluyor

Dungeon Legends, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış, muhteşem bir rol yapma oyunu.

Kaliteli grafikleri, zengin oyun içeriği ve oyuncuları cezbedecek çok sayıda özelliğe sahip olmasına rağmen ücretsiz olarak sunulduğunu hesaba katınca, Dungeon Legends'ın rahatlıkla kategorisinin en iyileri arasında yer aldığını söylemek hata olmaz.

Oyuna adım attığımızda karşımıza detaylı ve yüksek çözünürlüklü grafiklerle zenginleştirilmiş bir arayüz çıkıyor. Karakterlerin ve çevre birimlerinin modellemeleri özenli hazırlanmış. Buna ek olarak maceramız esnasında kulağımıza gelen ses efektleri ve müzikler de epey etkileyici ve amtosferi tamamlar nitelikte.

Oyuna ilk olarak savaşçı, şifacı ve muhafız sınıflarından birisini seçerek başlıyoruz. Bu karakterlerin her biri kendilerine özgü yeteneklere sahipler ve bu yetenekler oyunda elde ettiğimiz puanları dahilinde geliştirilebiliyor.

Dungeon Legends'ın en iyi yanlarından birisi de multiplayer desteği sunması. Bu özellik üzerinden arkadaşlarımızla kılanlar kurarak zindanlardaki mücadelelere birlikte ortak olabiliyoruz. İstersek PvP mücadelelere girip rakiplerimizle kozlarımızı teke tek olarak da paylaşabiliriz.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Dungeon Legends, üst düzey bir rol yapma oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden biri.


android oyun, android oyun indir, dungeon legends hile apk, dungeon legends para hile apk, dungeon legends gem hile apk, dungeon legends mega mod apk, dungeon legends 1.71 mod apk, dungeon legends hack, dungeon legends para hile, dungeon legends gem hile, dungeon legends 1.71 apk hile, dungeon legends 1.71 apk mod, dungeon legends 1.71 hack apk, dungeon legends 1.71 para hile indir, dungeon legends 1.71 gem hile indir, dungeon legends 1.71 android hile, dungeon legends 1.71 apk hack, dungeon legends 1.71 hile indir, dungeon legends 1.71 sınırsız para, dungeon legends 1.71 sınırsız gem, dungeon legends apk hack, dungeon legends apk hile, dungeon legends elmas hile
görüntü
dungeon legends hile apk indir
dungeon legends hile apk indir
bilgi
adı
 Dungeon Legends
sürümü
 1.72
boyut  59M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi kurun ve oyunu açın.


Ne Hilesi Var?
Altın Hileli
Gem Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: