Drive Ahead! v1.26 Mod Apk İndir – PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Drive Ahead! v1.26 Mod Apk İndir – PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Mayıs 2016 Pazartesi

Drive Ahead! v1.26 Mod Apk İndir – PARA HİLEdrive ahead mod apk indir
Drive Ahead! Hile Apk İndir
Drive Ahead! MOD APK gladyatör arenasında yarış dalında yılın oyunudur. Noel Takviminde günlük bayram hediyeleri ve yarış görevleri kazanın.

Gladyatör arenalarında arazi araçlarını, çöp kamyonlarını ve F1 yarış arabalarını sürün. Her aracın kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Oyun üç farklı oyun moduna sahiptir: düello, tek oyuncu ve En Güçlü Kim maçları. Günlük yarış görevleriyle farklı pistlerde ve araçlarda uzmanlaşın.

Savaşlarınızı özelleştirin veya sürpriz arenalar ve düellolar için rastgele modunu seçin. Bir canavar kamyonu go-kart arabası ile yenebilir misiniz? Saklanmanın faydası yok! Ani ölüm modu testereler, ateş yağmurları ve seller içerir. Hayatta kalmanın tek yolu saldırmak!

Puan kazanmak için rakibinizin kafasına arabanızla vurun. Beş puan alan ilk yarışmacı kazanır.

Oynadıkça bir sürü arabayı ve arenayı açmak için sanal kredileri biriktirin! Çok oynayarak ve reklam seyrettikçe ücretsiz jeton kazanırsınız. Yeni içerikler kazanmak için bunları kollu oyun makinesinde kullanın. Bu oyunu istediğiniz kadar uzun süre boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz. Ancak, uygulama içi satın alma yoluyla kredi paketleri de sunuyoruz.
görüntü
drive ahead mod apk indir
drive ahead mod apk indir
bilgi
adı
 Drive Ahead!
sürümü
 1.26
boyut  64M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.


NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: