Drag Racing: Club Wars Hile Apk İndir – 2.9.15 Mod - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Drag Racing: Club Wars Hile Apk İndir – 2.9.15 Mod - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

12 Mart 2016 Cumartesi

Drag Racing: Club Wars Hile Apk İndir – 2.9.15 ModDrag Racing: Club Wars
Gerçek yarışçılarla nefes kesen drag yarışlarına katılın.

Drag Racing: Club Wars, araba yarışı oyunlarını seviyor, drag yarışlarına ayrı bir ilginiz varsa Android platformunda tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri. Kariyer modunda sokak yarışçılarına meydan okuyarak ilerlemeyi mi yoksa yarış kulüplerine katılıp kulübünüzü en iyi şekilde temsil etmeyi mi seçersiniz bilemem ancak oynamaya başladığınızda kendinizi kolayca kaptırabilirsiniz.

Android platformunda drag yarış oyunları denilince akla ilk gelen isimlerden Drag Racing serisinin yeni oyununda aralarında Chevrolet, Ford, BMW, Volkswagen, Nissan, Dodge, Mazda’nın da bulunduğu 20’den fazla spor arabayla arka sokaklarda düzenlenen drag yarışlarına katılıyorsunuz.

Oyunun benzerlerinden ayrılan en büyük noktası tabiiki de sadece geniş araba seçeneği değil. Hem çevrimdışı modda hem de internete bağlandığınız vakit oynayabileceğiniz onlarca mod bulunuyor. Kariyer moduda sokakların krallarıyla zorlayıcı drag yarışlarına katılma veya yarış kulüplerine katılarak kulübünüzü zirveye taşıma mücadelesi verme veya 9 oyuncuya karşı yarışma şansına sahipsiniz.

Need For Speed oyununda olduğu gibi bir harita üzerinden ilerlediğiniz oyunda arabanıza ince ayar çekmeniz de mümkün. Tabii ki garajda karşınıza çıkan seçenekler yarışlarda gösterdiğiniz performansa bağlı değişiyor.
görüntü

bilgi
adi
 Drag Racing: Club Wars
sürümü
 2.9.15
boyut  40M
dil  Ingilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

Ne Hilesi Var?
Always Win (Only Work Offline/Career Mode)
High Credit bonus every race
Gold sometime doesn't work
Some Ads disabled 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: