Diamond Digger Saga Hile Apk İndir – 1.37.0 Yaşam Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Diamond Digger Saga Hile Apk İndir – 1.37.0 Yaşam Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

23 Mart 2016 Çarşamba

Diamond Digger Saga Hile Apk İndir – 1.37.0 Yaşam Hilesidiamond digger saga mod apk
Diamond Digger Saga 1.37.0
Diamond Digger Saga son zamanların en popüler oyun kategorileri arasında yer alan eşleştirme oyunlarının başarılı temsilcilerinden bir tanesi. Candy Crush Saga ve Farm Heroes’un yapımcıları tarafından tasarlanan bu oyunda elmasları kazıp özel hazineleri bulmaya çalışıyoruz.

Elmasları kazarak sevimli karakterimiz Diggy’ye yardım ediyoruz ve uzak diyarlardaki maceralarına ortak oluyoruz. Vaktinin büyük kısmını taş arayarak geçiren Diggy en nihayetinde bir define haritası buluyor ve elmaslarla dolu topraklarda kazmaya başlıyorz. Oyundaki amacımız üç aynı objeyi bir araya getirerek yok olmalarını sağlamak ve platformu tamamlamak. Parlak ve renkli grafiklerin dikkat çektiği oyunda sıradışı eşyaları bularak oyun keyfinizi artırabilirsiniz.

Lider tahtasına sahip olan oyunda elde ettiğiniz skorları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve birlikte keyifli bir mücadele içine girebilirsiniz. İnternete bağlandığınızda oyun otomatik olarak farklı cihazlardaki oyun seviyenizi senkronize ediyor.

Eşleştirme oyunları ilginizi çekiyorsa Dianomd Digger Saga’yı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.


android oyun, android oyun indir, diamond digger saga hile apk, diamond digger saga para hile apk, diamond digger saga altin hile apk, diamond digger saga mod apk, diamond digger saga 1.33.0 mod apk, diamond digger saga hack, diamond digger saga para hile, diamond digger saga altin hile, diamond digger saga 1.33.0 apk hile, diamond digger saga 1.33.0 apk mod, diamond digger saga 1.33.0 hack apk, diamond digger saga 1.33.0 para hile indir, diamond digger saga 1.33.0 altin hile indir, diamond digger saga 1.33.0 android hile, diamond digger saga 1.33.0 apk hack, diamond digger saga 1.33.0 hile indir, diamond digger saga 1.33.0 sinirsiz para, diamond digger saga 1.33.0 sinirsiz altin, diamond digger saga apk hack, diamond digger saga apk hile, diamond digger saga elmas hile
görüntü
diamond digger saga mod apk

diamond digger saga mod apk
bilgi
adı
 Diamond Digger Saga
sürümü
 1.37.0
boyut  47M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Ne Hilesi Var?
1. Normal moves.
2. Unlimited lives.
3. Unlimited boosters .
4. Unlock all episodes.


Kurulum:
Önceki sürüm varsa silin.
Facebook varsa silin veya dondurun.
Apkyi kurun. Oyunu açın.
Facebooku tekrar kurun veya giriş yapın.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: