Dead Target Zombie 1.8.7 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dead Target Zombie 1.8.7 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Temmuz 2016 Çarşamba

Dead Target Zombie 1.8.7 Para Hileli Mod Apk İndirdead target zombie mod apk indir
Dead Target Zombie 1.8.7 Hile Apk İndir
DEAD TARGET Zombie MOD APK android cihazlarınız hemen aşağıdan hileli olarak indirip oynayayabileceğiniz grafik kalitesiyle öne çıkan ve bolca heyecan sunan bir android aksiyon FPS oyunudur.

Android cihazlarınıza bedava ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan DEAD TARGET'de gelecekte geçen bir 3. Dünya Savaşı senaryosu konu alınıyor. 2040 yılında ortaya çıkan bu dünya savaşı sonrası ülkelerin haritaları değişmiş, modern savaş yeni bir çağa geçmiştir. Savaşta yer alan taraflardan biri ise savaşın gidişatını değiştirebilmek için gizli bir projeyi hayata geçirmiştir. Bu projede esirler üstün savaş yeteneklerine sahip ölüm makinalarına dönüştürülecektir. Fakat projeyi yürüten şirket projeyi kendi çıkarları için kullanma kararı alarak dünyayı bir zombi salgını başlatmakla tehdit etmiştir. Bu nedenle bir şehri zombiye dönüştüren CS Corporation adlı bu firmaya karşı harekat yürütmek için bir komando timi görevlendirilmiştir.

Bu komando timi operasyona başladıktan sonra herşey yanlış gitmiş ve timde sadece 2 asker hayatta kalmıştır. Biz de bu hayatta kalan kahramanlardan birini yönetiyoruz ve zombiler karşısında hayatta kalmaya çalışıyoruz.

DEAD TARGET bolca gerilim yaşayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Ses ve müzik kalitesinin yüksek grafik kalitesini tamamladığı oyunda zombileri öldürmek için birçok farklı silah seçeneğine sahibiz. Oyunda silahlarımızı ve ekipmanlarımızı bölümleri tamamladıkça ve para kazandıkça geliştirmemize de imkan veriliyor. Farklı zombi türleriyle karşılaşacağımız oyunda çevredeki öğelerle de etkileşime girebilmekteyiz.


Dead Target Zombie mod apk indir, Dead Target Zombie hile apk indir, Dead Target Zombie apk indir, Dead Target Zombie full apk indir, Dead Target Zombie para hileli apk indir, Dead Target Zombie cephane hileli apk indir, Dead Target Zombie coins hileli apk indir, Dead Target Zombie 1.8.6 hile apk indir
görüntü
dead target zombie mod apk indir
dead target zombie mod apk indir
bilgi
adı
 Dead Target Zombie
sürümü
 1.8.7
boyut  56M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
Altın Hilesi
Para Hilesi
Reklamsız

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: