Dawn Of The Sniper 2 v1.2.5 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dawn Of The Sniper 2 v1.2.5 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

23 Haziran 2016 Perşembe

Dawn Of The Sniper 2 v1.2.5 Para Hileli Mod Apk İndirdawn of the sniper 2 hile apk indir
Dawn Of The Sniper 2 1.2.5
Dawn Of The Sniper 2'de bir keskin nişancı olarak zombileri avlamaya ve masum insanları kurtarmaya çalışıyoruz

Dawn Of The Sniper 2 nişan alma yeteneklerinizi zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir teste sokan bir mobil keskin nişancı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Dawn Of The Sniper 2'de dünyanın kıyamete sürüklendiği bir senaryo bizi bekliyor. Gizli deneyler sonucu ortaya çıkan bir biyolojik silah insanları zombiye dönüştürdükten sonra bu virüs salgın olarak yayılıyor ve dünya nüfusunun büyük çoğunluğu zombiye dönüşüyor. Sonuçta her sokak, her köşebaşı zombiler tarafından istila ediliyor ve hayatta kalan insanlar için yaşamlarını sürdürmek oldukça zor hale geliyor. İşte biz de bu dünyada masum insanları kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz.

Dawn Of The Sniper 2'de keskin nişancı tüfeğiyle araziye hakim yüksek bir noktaya çıkan ve zombileri avlamaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Zombiler sokaklarda masum insanları kovalayıp binaların içerisine sıkıştırırken onları zamanında vurarak yok etmeye ve insanları zombilerden kurtarmaya çalışmaktayız. FPS yani birinci şahıs bakış açısıyla oynanan Dawn Of The Sniper 2'de hedeflerimizi tıpkı bir platform oyunundaki gibi 2 boyutlu olarak görmekte ve avlamaktayız.

Dawn Of The Sniper 2 yaratıcı oyun yapısıyla beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Oyunda hızlı ve aksiyon dolu anlar yaşamanız mümkün.
görüntü
dawn of the sniper 2 hile apk indir
dawn of the sniper 2 hile apk indir
bilgi
adı
 Dawn Of The Sniper 2
sürümü
 1.2.5
boyut  48M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

Ne Hilesi Var?
Para Hileli 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: