Darkness Reborn Hile 1.3.6 Mega Mod Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Darkness Reborn Hile 1.3.6 Mega Mod Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Haziran 2016 Cuma

Darkness Reborn Hile 1.3.6 Mega Mod Hileli Apk İndirdarkness reborn hile apk indir
Darkness Reborn 1.3.6 Hile Apk İndir
Darkness Reborn ile Fantastik Bir Maceranın Baş Kahramanı Olabilirsiniz
Darkness Reborn fantastik bir hikayeye ve bolca aksiyona yer veren bir mobil aksiyon-RPG oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlereinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Darkness Reborn'da kargaşa ve kaosun hüküm sürdüğü fantastik bir evrene konuk oluyoruz. Bu fantastik evrende bütün olaylar bir şovalyenin destansı güçlere sahip bir ejderha tarafından lanetlenmesiyle başlıyor. Şeytani ejderhanın lanetiyle inanılmaz güçler kazanan bu şovalye, gücünü yıkım ve terör yaymak için kullanıyor. Biz de buna karşı koymaya çalışan savaşçıları yönetiyoruz ve destansı bir maceraya atılıyoruz.

Mobil cihazlarda az sayıda karşımıza çıkan aksiyon RPG oyunlarının oldukça başarılı bir örneği olan Darkness Reborn'da oyuncular görevleri tamamlayarak seviye atlayabiliyorlar ve zindanlara inerek çeşitli bölüm sonu canavarlarıyla gruplar halinde savaşarak büyülü eşyaların peşinde koşabiliyorlar. Bunun yanında oyunda yapay zeka yerine diğer oyuncularla oyunun PvP modunda 3'lü takımlar halinde savaşabiliyoruz ve sıralamalara girebiliyoruz.

Darkness Reborn görsel olarak başarılı bir oyun. Oyun grafiklerinin oldukça hoş olduğu söylenebilir, görsel efektler de aynı kaliteyi koruyor. Oyunda binlerce zırh, silah ve büyülü eşya bizi beklemekte. Eğer Diablo tarzı gerçek zamanlı savaş sistemine sahip rol yapma oyunlarını seviyorsanız Darkness Reborn hoşunuza gidecektir.


Darkness Reborn mod apk indir, Darkness Reborn hile apk indir, Darkness Reborn apk indir, Darkness Reborn full apk indir, Darkness Reborn para hileli apk indir, Darkness Reborn megamod hileli apk indir, Darkness Reborn coins hileli apk indir, Darkness Reborn yaşam hileli apk indir, Darkness Reborn alışveriş hileli apk indir
görüntü
darkness reborn hile apk indir
darkness reborn hile apk indir
bilgi
adý
 Darkness Reborn
sürümü
 1.3.6
boyut  205M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Campaign
1.) God Mode
2.) Massive Damage
3.) Unlimited Mana

PVP
1.) Unlimited Mana

Raid / Rift / Elemental Dungeon
1.) God Mode
2.) Unlimited Mana

DRM / Cheat tools detection Bypassed
All in one this is how its works.

Facebook Sayfamı Beğenin!

20 yorum: