Dark Lands Mod Apk İndir – 1.2.5 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dark Lands Mod Apk İndir – 1.2.5 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Dark Lands Mod Apk İndir – 1.2.5 PARA HİLELİDark Lands 1.2.5
Windows Phone kullanıcılarına çıktığında ücretsiz olan Dark Lands, kısa bir süre içinde popüler olup paralı bir oyuna dönüştü. Hemen ardından iOS kullanıcılarına da sunulan bu oyun sonunda Android kullanıcılarına da ulaştı. Üstelik büyük bir sürpriz yapan üreticiler, sadece Android kullanıcılarına özel Dark Lands'i ücretsiz dağıtma kararı verdiler.

Aksiyonun soluksuz yaşandığı Dark Lands platform ve savaş dinamiklerini güzel harmanlıyor. Fantastik korku unsurlarına bolca rastlanan bu oyunda durmaksızın koşarken sadece rakipleri kılıçtan geçirmekten ziyade, bastığınız yere de dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü etraf tuzaklarla dolu. Karşınıza gelen düşmanlar arasında Goblinler, Orklar, İskeletler, Troller ve Ogreler var ve niyetleri kötü. Bölüm sonlarında ise durum daha da vahim oluyor ve Minotorlarla kapışmanız gerekiyor.

Edindiğiniz zırh ve silahlar bir sonraki bölümler için hayatta kalmanız için oldukça önemli. Grafiklerinde siyah tonları ön planda tutan Dark Lands, görsel olarak mark of the Ninja'yı andırıyor.
görüntü

bilgi
adı
 Dark Lands
sürümü
 1.2.5
boyut  43M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi
Her Şey Açık (Unlocked) 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: