BlockLauncher Pro Apk Full 1.12.8 (0.14.3 Uyumlu) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

BlockLauncher Pro Apk Full 1.12.8 (0.14.3 Uyumlu) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Haziran 2016 Pazar

BlockLauncher Pro Apk Full 1.12.8 (0.14.3 Uyumlu) İndirblocklauncher pro apk indir
BlockLauncher Pro Apk İndir
BlockLauncher PRO APK eğer Minecraft'ın android versiyonu olan Minecraft Pocket Edition'a sahipseniz kullanabileceğiniz bir Minecraft mod yükleme aracıdır.

Android cihazlarınıza ücretsiz ve pro olarak indirip kullanabileceğiniz bir mod yükleme aracı olan BlockLauncher APK sayesinde Minecraft PE'ye çeşitli yamaları, oyun modlarını ve grafik paketlerini yükleyebiliyorsunuz. BlockLauncher sayesinde Minecraft'ı kişiselleştirerek daha eğlenceli bir hale getirebilmeniz mümkün. Minecraft'ın bilgisayar versiyonunda birçok farklı modu kullanarak oyunu daha renkli hale getirebiliyoruz. BlockLauncher bize bu modlama işini mobil cihazlarımızda da yapabilme imkanı veriyor.

BlockLauncher ile Minecraft oyununuza modlar eklemek oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yapılabniliyor. Bu iş için Android akıllı telefon veya tabletlerinize indirmiş olduğunuz mod, yama ve grafik paketlerini BlockLauncher ile açmanız yeterli. Modları yüklemek için BlockLauncher'ı çalıştırıyorsunuz, uygulama içerisindeki ana ekran üzerinden "Options" bölümüne gidiyorsunuz ve sonrasında indirmiş olduğunuz yama, mod veya grafik paketini seçiyorsunuz.

Eğer mobil cihazlarınızda Minecraft'ı daha farklı bir şekilde oynamak ve yeni bir oyun tecrübesi elde etmek isterseniz BlockLauncher'ı deneyebilirsiniz. Uygulama her Android cihaz ile uyumlu olarak çalışmayabiliyor; fakat uygulama için yayınlanan güncellemelerle bu uyumsuzluk problemleri giderilmeye çalışılıyor.
görüntü
blocklauncher pro apk indir
bilgi
adı
 BlockLauncher Pro
sürümü
 1.12.8
boyut  9M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

GOOGLE PLAYDEKİ PRO SÜRÜMDÜR!

Facebook Sayfamı Beğenin!

5 yorum: