Block City Wars v5.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Block City Wars v5.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

Block City Wars v5.0 Para Hileli Mod Apk İndirblock city wars hile apk indir
Block City Wars Hile Apk İndir
Hem Minecraft hem de GTA oyunlarının güzel bir karışımı olan Block City Wars ile sokaklardaki maceraya hazır olun.
Block City Wars MOD APK, hem Minecraft hem de GTA oyunlarını oynamayı seven oyuncuların hoşuna gidebilecek bir sokak savaşı simülasyonu. Yaklaşık 2 TL karşılığında satılan oyunu aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Hayatta kalma (Survival) ve Multiplayer olmak üzere 2 farklı modu bulunan oyunda araba çalabiliyor, düşmanları yok edebiliyor yada canınız ne isterse onu yapabiliyorsunuz. Grafiklerini Minecraft'tan almasına rağmen Minecraft ile resmi bir bağı olmayan oyun ile oldukça eğlenceli vakit geçirmek mümkün.
Arkadaşlarınız ile de oynama fırsatı bulacağınız oyunda hem karakter hem de silah türleri bulunuyor. Oyunda size verilen görevleri yerine getirmeniz gerkeiyor fakat survival moddaki bazı görevler neredeyse imkansız gibi. Eğer ben yaparım yetenekli bir oyuncuyum diyorsanız, bu oyunu hemen aşağıdan para hileli olarak indirip denemelisiniz!


android oyun, android oyun indir, Block City Wars hile apk, Block City Wars para hile apk, Block City Wars altın hile apk, Block City Wars mod apk, Block City Wars 5.0 mod apk, Block City Wars hack, Block City Wars para hile, Block City Wars altın hile, Block City Wars 5.0 apk hile, Block City Wars 5.0 apk mod, Block City Wars 5.0 hack apk, Block City Wars 5.0 para hile indir, Block City Wars 5.0 altın hile indir, Block City Wars 5.0 android hile, Block City Wars 5.0 apk hack, Block City Wars 5.0 hile indir, Block City Wars 5.0 sınırsız para, Block City Wars 5.0 sınırsız altın, Block City Wars apk hack, Block City Wars apk hile, Block City Wars elmas hile
görüntü
block city wars hile apk indir
block city wars hile apk indir
bilgi
adı
 Block City Wars
sürümü
 5.0
boyut  126M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. block.app.wars isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: