My Talking Angela v2.5.0.54 Elmas Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

My Talking Angela v2.5.0.54 Elmas Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

23 Haziran 2016 Perşembe

My Talking Angela v2.5.0.54 Elmas Hileli Mod Apk İndirmy talking angela elmas hileli apk indir
My Talking Angela 2.5.0.54
Sevimli Angela'yı Sahipleniyor ve Onun Bakımını Üstleniyoruz

Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oyanyabileceğimiz bir oyun olan My Talking Angela'da sevimli kedi Angela'yı sahipleniyoruz ve onun büyümesine yardım ediyoruz. Bu sevimli kediciği ufakken sahipleniyor ve onun her türlü bakım ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz.

Oyunun özellikle çocuklar tarafından çok sevileceğine inanıyorum. Hem renkli grafikleri hem de sevimli modellemeleri ile My Talking Angela minik oyunseverlere keyifli bir deneyim yaşatacağa benziyor.

Angela bir kediden ziyade bir insan gibi davranıyor. Farklı saç modelleri deniyor, elbiseler giyiyor ve hatta kendi evinde yaşıyor. Elbette bunların her biri bizim kontrolümüzde. Ona istediğimiz saç modellerini uygulayabiliyor, farklı elbiseler giydirebiliyor ve hatta evini bile kişiselleştirebiliyoruz. Oyunun en önemli özellikleri arasında kişiselleştirme seçeneklerindeki zenginlik var. Gerçekten oyundaki her detay üzerinde direkt olarak etkimiz var ve istediğimizi uygulayabiliyoruz.

Oyunda birçok çıkartma mevcut ve bunları toplayıp kendi albümlerimizi oluşturabiliyoruz. Bu albümleri arkadaşlarımızın albümleriyle karşılaştırma şansına da sahibiz.

Çok fazla bir hikaye derinliği olmasa da My Talking Angela, eğlenceli ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen herkesin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.


My Talking Angela mod apk indir, My Talking Angela hile apk indir, My Talking Angela apk indir, My Talking Angela full apk indir, My Talking Angela para hileli apk indir, My Talking Angela elmas hileli apk indir, My Talking Angela coins hileli apk indir, My Talking Angela yaşam hileli apk indir, My Talking Angela alışveriş hileli apk indir
görüntü
my talking angela elmas hileli apk indir
bilgi
adı
 My Talking Angela
sürümü
 2.5.0.54
boyut  78M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.


Ne Hilesi Var?
Coins Hilesi
Elmas Hilesi
Reklamlar Kaldırıldı
Stickerları Collectle Diğer İtemler de Açılacak

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: