Asphalt Nitro 1.4.0k Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Asphalt Nitro 1.4.0k Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Temmuz 2016 Çarşamba

Asphalt Nitro 1.4.0k Para Hileli Mod Apk İndirasphalt nitro hile apk indir
Asphalt Nitro 1.4.0k
Asphalt Nitro HİLE APK çıkardığı başarılı Android oyunlarla yakından tanıdığımız Gameloft tarafından geliştirilmiş olan yepyeni bir yarış oyunu.

Android cihazlarınıza aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Asphalt Nitro, Gameloft'un Asphalt 8 ile yakaladığı başarıyı daha küçük boyutlarla sürdürmeye devam ediyor. Asphalt Nitro'nun en büyük artısı 25mb gibi bir dosya boyutuna sahip olmasıdır. Haliyle oyun Android cihazınızın hafızasında büyük bir yer işgal etmeden yüklenebiliyor ve oynanabiliyor.

Asphalt Nitro APK'nin oynanışının Asphalt 8'e çok benzediği söylenebilir. Yine yüksek hızda yarış keyfini yaşarken aracımıza nitro verip rampalardan atlayabiliyor ve çılgın bir şekilde havada süzülebiliyor, diğer araçlara çarparak onların kaza yapmasına sebep olup avantaj kazanabiliyoruz. Oyunda bizi Ferrari, Lamborghini, Mini gibi markaların lisanlı arabaları bekliyor ve bu hız canavarlarıyla polislerden kaçabiliyoruz.

Asphalt Nitro Asphalt 8 ile karşılaştırıldığında en büyük değişikliğin grafiklerde yaşandığı görülüyor. Oyunda araç modellemeleri yüksek kaliteli olsa da çevresel grafiklerde Asphalt 8'e göre daha düşük bir grafik kalitesi gözleniyor. Oyunun düşük dosya boyutuna sahip olmasının temel sebebinin de bu olduğu söylenebilir.

Asphalt Nitro içerisinde oyuncuları 8 farklı oyun modu, dünyanın farklı noktalarındaki yarış alanları oyuncuları beklemekte.
görüntü
asphalt nitro hile apk indir

asphalt nitro hile apk indir
bilgi
adı
 Asphalt Nitro
sürümü
 1.4.0k
boyut  34M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

8 yorum: