Angry Birds Epic v1.4.6 Coins Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Angry Birds Epic v1.4.6 Coins Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Temmuz 2016 Çarşamba

Angry Birds Epic v1.4.6 Coins Hileli Mod Apk İndirangry birds epic rpg hile apk indir
Angry Birds Epic v1.4.6 Hile Apk İndir
Angry Birds Epic MOD APK, şu ana kadar oynadığınız tüm Angry Birds oyunlarından biraz farklı oynanışa ve ortama sahip yepyeni Angry Birds oyunudur. Oyunun ana karakteri ve lider Red Bird’ün ve dostlarının domuzlara karşı olan mücadelesi konu alan oyunda karakterlerin kıyafeti kadar mekanlar da dikkat çekiyor. Şimdiye kadar oynadığınız, bildiğiniz tüm Angry Birds oyunlarını unutun ve destansı bir maceranın içine atılmaya hazırlanın.

Epic, sıra tabanlı RPG (Rol Yapma Oyunu) türünde oynanışa sahip, gerek çevre gerekse de karakter modellemelerinin ön plana çıkarıldığı farklı bir Angry Birds deneyimi sunan yeni Angry Birds oyunu. Her akıllı telefon ve tablette akıcı bir şekilde oynanabilen oyunda ortaçağ kostümlerini giymiş Red Bird’ü ve arkadaşlarını kontrol ediyor ve King Pig, Wiz, Pig, Prince Porky gibi kötü domuzlara karşı mücadele veriyoruz. Oyun sıra tabanlı olduğundan saldırdıktan sonra düşmanımızın hamlesini bekliyor ve ona göre tekrar karşılık veriyoruz. Bazı düşmanlar tek seferde saldırabilirken, bazıları yanımıza birkaç hamlede yaklaşıp bize zarar veriyor ki bu düşmanların hasar seviyeleri oldukça yüksek. Strateji de gerektiren oyunda her bir karakterin kendine has yetenekleri mevcut ve her karakterin hasar verme gücü farklı. Karakterlerin üzerlerine dokunarak o karakterlerin özelliklerine ulaşabiliyorsunuz. Bu da size hangi seviyede bir düşmanla karşı karşıya olduğunuzu görme fırsatı sunuyor.

Tropik ada, karlı dağlar, gizemli mağaralar, kabilelere ait köyler gibi farklı mekanların bulunduğu oyunda karakter sayısı oldukça fazla. Oyuna Red ile başlıyor ve düşmanlarınızı alt ettikçe yani seviye atladıkça yeni karakterler oyuna dahil oluyor. Red ile mücadele veren ilk karakter ise Red’in en iyi arkadaşı Chuck. Tabii ki sonra Bomb ve diğer kahramanlar da bu mücadelede yerini alıyor. Oyunda ilerledikçe, zırh ve kullandığımız silahlar yenileniyor, hasar verme gücümüz artıyor. Tabii biz güçlendikçe düşmanlar da güçleniyor ve daha zorlu savaşlarla karşılaşıyoruz. Çeşitli sihirler, güçlendiriciler ve koruyucular güçlü düşmanlara karşı avantaj sağlıyor.

Angry Birds Epic, ortaçağ havası estiren, kızgın kuşlarla domuzların savaşını konu alan eşsiz bir yapım. "Ücretsiz oyna" modelinin kullanıldığı Epic’i kesinlikle oynamalısınız.
görüntü
angry birds epic rpg hile apk indir
angry birds epic rpg hile apk indir
bilgi
adı
 Angry Birds Epic
sürümü
 1.4.6
boyut  144M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.rovio.gold isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Coins

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum: