Alien Creeps TD Mod Apk v2.2.0 Hileli İndir – Coins/Gems - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Alien Creeps TD Mod Apk v2.2.0 Hileli İndir – Coins/Gems - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

21 Mart 2016 Pazartesi

Alien Creeps TD Mod Apk v2.2.0 Hileli İndir – Coins/GemsAlien Creeps TD 2.2.0
Alien Creeps TD, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir kule savunma oyunudur. Oyunun konusuna göre uzaylılar dünyayı istila etmeye gelmişler ve sizin de dünyayı kurtarmak için onlarla mücadele etmeniz gerekiyor.

Amacınız kurduğunuz kulelerle size dalga halinde saldıran uzaylıları yenmek. Bunun için de pek çok kule çeşidi bulunuyor. Bunlar arasında en ilginci ve oyuna renk katanı ise Tesla kuleleri diyebilirim.

Etkileyici görselleri ve animasyonları ile de dikkat çeken oyunda 3 farklı oyun modu var. Böylece uzunca bir süre bu oyunla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Özellikler:
    3 oyun modu.
    Farklı savaş alanları.
    Farklı kule çeşitleri.
    2 dakikalık savaşlar.
    25 adet savaş.
    Kuleleri geliştirme ve yenilerini açtırma.

Eğer siz de kule savunma oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.


android oyun, android oyun indir, alien creeps td hile apk, alien creeps td para hile apk, alien creeps td altin hile apk, alien creeps td mod apk, alien creeps td 2.1.0 mod apk, alien creeps td hack, alien creeps td para hile, alien creeps td altin hile, alien creeps td 2.1.0 apk hile, alien creeps td 2.1.0 apk mod, alien creeps td 2.1.0 hack apk, alien creeps td 2.1.0 para hile indir, alien creeps td 2.1.0 altin hile indir, alien creeps td 2.1.0 android hile, alien creeps td 2.1.0 apk hack, alien creeps td 2.1.0 hile indir, alien creeps td 2.1.0 sinirsiz para, alien creeps td 2.1.0 sinirsiz altin, alien creeps td apk hack, alien creeps td apk hile, alien creeps td elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Alien Creeps TD
sürümü
 2.2.0
boyut  84M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.  

2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
Unlock All Hero's
Unlimited Gold coin
Unlimited Gems  

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: