Zombie Age 3 v1.1.5 Mod Apk Para Hileli (Reklamsız) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Zombie Age 3 v1.1.5 Mod Apk Para Hileli (Reklamsız) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Şubat 2016 Cumartesi

Zombie Age 3 v1.1.5 Mod Apk Para Hileli (Reklamsız) İndirZombie Age 3
Zombie Age 3, zombiler tarafından istila edilmiş şehri kurtarmaya çalışacağınız aksiyon dolu ve ücretsiz bir Android oyunudur. Şehirde sadece zombiler ile anlaşmayı başarabilen insanlar hayatta kalıyor. Bu nedenle evinizi zombilere karşı korumalısınız. Fakat korumak için onlarla anlaşmak yerine onları öldürmeniz gerekiyor.

Zombileri öldürmek için kullanacağınız birbirinden güçlü silahları oynadıkça kazanacağınız parayı kullanarak geliştirebilir ve zombileri dha rahat öldürebilirsiniz. Fakat kaynaklarınızı akıllı kullanmanız gerektiğini asla unutmayın. Bunun dışında toplayabildiğiniz kadar da para toplamanız gerekmektedir.

Etkileyici grafikler ile donatılmış oyunda heyecan bir an olsun durmuyor ve sürekli olarak size verilen görevler gereği zombileri öldürmek zorunda kalıyorsunuz. Eğer zombi öldürme oyunları oynamaktan keyif alıyor ve yeni oyunlar denemeyi seviyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zombie Age'i mutlaka denemelisiniz.

Özellikler:

    7 Farklı ölümcül zombi türü
    24 Farklı silah türü
    2 farklı zorluk ayarı
    Etkileyici grafikler ve animasyonlar
    Oynaması kolay fakat ustalaşması zor

android oyun, android oyun indir, zombie age 3 hile apk, zombie age 3 para hile apk, zombie age 3 altin hile apk, zombie age 3 mod apk, zombie age 3 1.1.5 mod apk, zombie age 3 hack, zombie age 3 para hile, zombie age 3 altin hile, zombie age 3 1.1.5 apk hile, zombie age 3 1.1.5 apk mod, zombie age 3 1.1.5 hack apk, zombie age 3 1.1.5 para hile indir, zombie age 3 1.1.5 altin hile indir, zombie age 3 1.1.5 android hile, zombie age 3 1.1.5 apk hack, zombie age 3 1.1.5 hile indir, zombie age 3 1.1.5 sinirsiz para, zombie age 3 1.1.5 sinirsiz altin, zombie age 3 apk hack, zombie age 3 apk hile, zombie age 3 elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Zombie Age 3
sürümü
 1.1.5
boyut  49M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 

2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- Para Hileli
- Sınırsız Cephane
- Her şey Açık
- Reklamsız

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: