Xenowerk v1.4.1 Mod Apk + OBB Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Xenowerk v1.4.1 Mod Apk + OBB Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

3 Şubat 2016 Çarşamba

Xenowerk v1.4.1 Mod Apk + OBB Para Hileli İndirXenowerk v1.4.1
Xenowerk'te karanlık yeraltı laboratuarlarında mutantlarla savaşıyoruz

Xenowerk güzel grafikleri yüksek aksiyonla birleştirmeyi başaran kaliteli bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olan Xenowerk'de yanlış giden bir bilimsel deney sonucu ortaya çıkan mutant felaketi konu alınıyor. Deneyin yürütüldüğü yeraltı tesisinde ortaya çıkan mutantlar bilim adamlarını katlettikten sonra laboratuar tesisi kapatılıyor. Fakat mutantların kapatılan bu tesisten çıkış yolu bulması an meselesi olduğu için mutantların yeryüzüne çıkmadan yok edilmesi gerekiyor. Biz de bu görevi üstlenen cesur bir kahramanı yönetiyoruz.

Xenowerk'de kahramanımızla 50 bölüm boyunca mutantları avlamaya çalışıyoruz. Fakat bu maceramızda avlanan bizim mi yoksa mutantlar mı olduğu belli olmayabiliyor; çünkü karanlık laboratuarlarda yolumuzu fenerimizle bulmaya çalışırken birkaç adım ötemizde ne olduğunu bilemiyoruz. Bu nedenle karşımıza çıkacak olan ani sürprizlere hazırlıklı olmamız gerkeiyor. Oyundaki ışık yansımaları göz oldukça hoş gözükmekte.

Xenowerk'de bizi bolca silah ve ekipman seçeneğinin yanısıra bu silah ve ekipmanları geliştirme imkanı bekliyor. Özel yeteneklerimizi kullanarak savaşlar esnasında avantaj elde edebiilmemiz mümkün.

Oldukça yüksek graifk kalitesine sahip olan Xenowerk boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçim olabilir.

android oyun, android oyun indir, xenowerk hile apk, xenowerk para hile apk, xenowerk full hile apk, xenowerk mod apk, xenowerk 1.4.1 mod apk, xenowerk hack, xenowerk para hile, xenowerk full hile, xenowerk 1.4.1 apk hile, xenowerk 1.4.1 apk mod, xenowerk 1.4.1 hack apk, xenowerk 1.4.1 para hile indir, xenowerk 1.4.1 full hile indir, xenowerk 1.4.1 android hile, xenowerk 1.4.1 apk hack, xenowerk 1.4.1 hile indir, xenowerk 1.4.1 sinirsiz para, xenowerk 1.4.1 sinirsiz full, xenowerk apk hack, xenowerk apk hile, xenowerk full hile
görüntü

bilgi
adı
 Xenowerk
sürümü
 1.4.1
boyut  148M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.

2. com.pixelbite.mutant isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine atın
3. Apkyi kurun ve Oyunu çalıştırın.


Ne Hilesi Var?
- Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: