WWE Immortals v2.0.0 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

WWE Immortals v2.0.0 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

1 Şubat 2016 Pazartesi

WWE Immortals v2.0.0 Mod Apk Para Hileli İndirWWE İmmortals 2.0.0
Güreşçileri Süper Kahramanlara Dönüşüyorlar!

WWE Immortals ünlü Amerikan güreşi dövüşçülerinin süper kahramanlara dönüştüğü bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğinz bir oyun olan WWE Immortals dövüş oyunlarında bir hayli tecrübeli olan ve Mortal Kombat ve Injustice gibi oyunları geliştirmiş ekip tarafından hazırlanmış bir başka yapım. Oyunda temel olarak 3 dövüşçüyü seçerek kendi takımımızı kuruyoruz ve ringe çıkarak rakip takımları yenmeye çalışıyoruz.

WWE Immortals oldukça kolay kullanılabilen dokunmatik kontrollere sahip olan bir dövüş oyunu. Kahramanımızın saldırmasını sağlayabilmek için ekrana dokunmamız veya parmağımızı belirtilen yönde ekranda sürüklemememiz gerekiyor. Dövüşçülerimiz süper yeteneklere de sahip ve bu yetenekleri kullanınca rakiplerimize büyük hasar verebiliyoruz.

WWE Immortals'da dövüştükçe kahramanlarımızı geliştirebilmemize imkan veriliyor. Seviye atlayarak güçlerimizi artırabiliyor ve daha fazla hasar verebiliyoruz. Oyunu tek başınıza yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz gibi online olarak siğer oyunculara karşı da oynayabilirsiniz. Oyunda Triple H, John Cena, The Undertaker, The Bella Twins, The Rock, Hulk Hogan gibi efsane WWE Amerikan güreşçilerinin süper kahraman halleri sizi bekliyor.


android oyun, android oyun indir, wwe immortals hile apk, wwe immortals para hile apk, wwe immortals altin hile apk, wwe immortals mod apk, wwe immortals 2.0.0 mod apk, wwe immortals hack, wwe immortals para hile, wwe immortals altin hile, wwe immortals 2.0.0 apk hile, wwe immortals 2.0.0 apk mod, wwe immortals 2.0.0 hack apk, wwe immortals 2.0.0 para hile indir, wwe immortals 2.0.0 altin hile indir, wwe immortals 2.0.0 android hile, wwe immortals 2.0.0 apk hack, wwe immortals 2.0.0 hile indir, wwe immortals 2.0.0 sinirsiz para, wwe immortals 2.0.0 sinirsiz altin, wwe immortals apk hack, wwe immortals apk hile, wwe immortals elmas hile
görüntü
wwe immortals mod apk 1.8.0

wwe immortals mod apk 1.8.0
bilgi
adı
 WWE İmmortals
sürümü
 2.0.0
boyut  42M (apk)
dil  İngilizce
indirme linkleri
NOT: OBB'yi play storedan indiriniz ki cihazınızla uyumlu olsun.
Eğer Gpu modelinizi bilmiyorsanız buradan CPU-Z uygulamasını indirip öğrenebilirsiniz.

Eğer sorun yaşarsanız yorum yapın özel obb ve patch linki ekliyim. 

Kurulum:
1- Play storedan oyunu indirin.
2-  com.wb.wwe.brawler2014 dosyasını dahili hafıza/Android/obb klasöründe bulabilirsiniz. Bu klasörü yeniden adlandırıp sonuna x koyun.
3. Oyunu silin ve buradan mod apkyi indirin.
4. com.wb.wwe.brawler2014x isimli klasörden x i silin ve apkyi kurun.
5. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- Para Hileli 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: