Wakfu Raiders v3.0.0 Mod Apk Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Wakfu Raiders v3.0.0 Mod Apk Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Şubat 2016 Perşembe

Wakfu Raiders v3.0.0 Mod Apk Hileli İndirWakfu Raiders v3.0.0
Wakfu Raiders popüler multiplayer online taktik mobil rol yapma oyunudur. Eğer Etatim Boyutunda içinde oluyor gizemli anomalileri çözmek için Twelve Dünya keşfetmek kendinizi bırakın.
Discover, toplamak ve üzerinde 30 renkli belirgin ve güçlü karakterleri gelişmeye. Onun karmaşık açılan savaş sistemi strateji sayesinde birçok katmanları ile Wakfu Raiders 'benzersiz gerçek zamanlı mücadele mekaniği ile bağladım. Görevler ve patronların yığınlarının ile fethetmek, ve daha fazla tekrar değeri için Oyuncu modu Karşı çevrimiçi oyuncu, Wakfu Raiders ustası olmayı hedefliyoruz için!

Oyun Özellikleri:
• Benzersiz Hızlı tempolu Gerçek Zamanlı Savaş Sistemi: Oyuncular stratejik müthiş serin hamle açığa çıkarmak için Ultimate Becerileri maksimum hasar için ataklarını combo ve tetikleyebilir!

• Epic Karakterler ve Adorable Canavarlar: toplamak ve benzersiz Wakfu evren üzerinde 30 benzersiz ve farklı karakterler gelişmeye. Epik patronlar, kendi özel yetenekleri ile her savaşın.

• Yüksek Kaliteli Ses ve Görüntü: sürükleyici savaş animasyonları ve efektleri yanı sıra ilginç marka Wakfu görsel ve ses ısırıkları yaşayın.

Rekabetçi Turnuvalar ve PVP Arena: • yapabilirsiniz iyi parti oluşturun ve rekabeti parlamak.

• Devam eden İçerik Güncellemeleri: özel yağma Günlük Olaylar katılmak, hazırlama Sistemi ile savaşın yeni silah oluşturun ve VIP Sistemi ile çevrimiçi önde kalmak. Diğer özellikler sonrası piyasaya gelecek.

Minimum Gereksinimler:
• En az 1GB RAM
• Android 4.0.3 yukarıda
• Dahili belleğin ÜCRETSİZ alanın 500MB tüm indirilebilir içerikleri de dahil olmak üzere oyun (DLC) yüklemek için


android oyun, android oyun indir, wakfu raiders hile apk, wakfu raiders para hile apk, wakfu raiders altin hile apk, wakfu raiders mod apk, wakfu raiders 3.0.0 mod apk, wakfu raiders hack, wakfu raiders para hile, wakfu raiders altin hile, wakfu raiders 3.0.0 apk hile, wakfu raiders 3.0.0 apk mod, wakfu raiders 3.0.0 hack apk, wakfu raiders 3.0.0 para hile indir, wakfu raiders 3.0.0 altin hile indir, wakfu raiders 3.0.0 android hile, wakfu raiders 3.0.0 apk hack, wakfu raiders 3.0.0 hile indir, wakfu raiders 3.0.0 sinirsiz para, wakfu raiders 3.0.0 sinirsiz altin, wakfu raiders apk hack, wakfu raiders apk hile, wakfu raiders elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Wakfu Raiders
sürümü
 3.0.0
boyut  54M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. OBB dosyasını indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atın
3. Oyunu çalıştırın.


Ne Hilesi Var?
- Low Mob Attack
- Low Mob Health
- No Stamina Cost
- No Gold Evolve Cost
- No Shards Evolve Cost
- 1 Shard to Summon

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: